Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem akarják beoltatni...

Akik nem akarják beoltatni magukat, azokat miért nézik le? Miért támadják le őket?

Figyelt kérdés

Én azért nem oltatom be magam, mert még mindig nem tartunk ott, hogy mi lesz az oltás utáni években, kiből mit vált ki. Én nem kockáztatnék, főleg úgy, hogy csak 18 vagyok. Nem lehet tudni, hogy így milyen gyerekeim születnének, nem lehet tudni, hogy 5 év múlva nem halok bele. Én jobban bízom a saját szervezetemben (főleg úgy, hogy már voltam covidos), mint egy x hónapos vakcinában. Ráadásul nem egy, hanem több féle vakcina van, 1 év alatt többet is kifejlesztettek. De vannak olyan gyógyíthatatlan betegségek, amik már évtizedek, évszázadok óta az emberiség része, és mégse találják az ellenszerét.


Én nem vagyok összeesküvés-elméletek megszállottja, nem hinném, hogy ki akarnák nyírni az emberiséget, de ez így is megbízhatatlan. Nem tudhatja senki, hogy mi lesz 5, 10, 15 év múlva. Ha ezért én egész nyáron nem mehetek sehova, oké, nem megyek, amúgy se terveztem, de akkor se oltatnám be magam.


Most ezért miért kell bántani valakit, mert nem akar fejest ugrani egy új oltásban?



2021. máj. 10. 09:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Oké
2021. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
Mert most a be nem oltottak a legújabb Soros meg migráns, a magyar nép ellensége és a hazaárulók megtestesítője :D
2021. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

Mert tudatlan emberek. Aki minimálisan is érti az oltások technikáját, az tudja, hogy nem létezik olyan, hogy egy oltástól 5-10 év múlva bármilyen mellékhatásaid lesznek. Ilyen oltás sosem volt még és soha nem is lesz, szándékosan sem tudnának ilyet csinálni.


Kb. annyi értelme van ezen parázni, mint azon, hogy 5 év múlva meghízol a most megevett kókuszgolyótól. Babonás, tudománytalan baromság az egész.

2021. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
ahogy a 3-as mondja. majd meghalunk tőle majd az otás után majd 1 hónap múlva majd 10 év múlva... majd megfertőz, persze a vírushelyzetet meg lenézik ami MOST VAn.
2021. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
az oltatlan vagyok prfilképről ne is beszéljünk, meg az oltottak fertőznek marhaságról.
2021. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Mert ostobák. Statisztikailag nagyobb az esélyed, hogy elüt egy auto, minthogy az oltástól bajod lesz, mégis átmész az úton aggodalom nélkül. Aztán elmész a boltba, veszel egy kis virslités megsütöd, kert a hő hatására keletkező erősen rákkeltő nitritek sem probléma. Bezzeg az oltástól rettegni kell, mert ha abba döglesz meg az mitől is rosszabb? Ez a fajta következetlen rövidlátás tipikusan az oltásellenesek ismérve.
2021. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Felőlem ne oltassa magát aki nem akarja, de akkor ne picsogjon, hogy nem mehet bizonyos helyekre meg hogy csorbulnak a jogai. Ezt vállalta, szóval pofa be.
2021. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem mintha most annyira lehetne menni valahova is.
2021. máj. 10. 09:35
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

én külföldön élek, rajtam is bőg az egész család, hogy nem oltakozom mint egy hülye szektás, tényleg borzasztó XD pedig én ha oltakoznék se csinálhatok szrt se, nálunk épen minden zárva, mo.n meg csak úgy jogfosztott lennék, még ha játszanék emberkísérletest is.

én amúgy eskü oltakoznék (annyira idegesít ez a szektás-szó, de jól körülírja miről van szó), ha cserébe hoznának egy törvényt, hogy ennyi volt, oltakozás után az összes orvos befogja, nincs több hiszti, nincs több világtönkretevés, és lehetőleg az izraeli halálosan idegesítő totyogóstáncot is betiltják. de úgyis csak folytatni fogják, mert még egy mutáns, még egy hiszti, ezek tényleg vannak olyan hülyék, hogy megvárják, amíg elevenen széttépik őket. akkor meg nem látom értelmét.

2021. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
aki nem oltja magát inkább az a szektás..
2021. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!