Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megint balhéztam, nincs öröm...

Megint balhéztam, nincs öröm az életemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja írtam ide ki egy kérdést, hogy magány és depresszió miatt néha veszek magamnak egy nagyobb mennyiségű szeszesitalt, ekkor italozás közben járkálok a városban és buszozok, random emberekkel beszélgetek, nos ez a legutóbb verekedessel zárult, most is így történt. Vettem magamnak pár sört, egy kis bort, hátizsák aztán irány útnak. Fel le jarkaltam belvárosban, miután berúgtam szorakozaskepp odamentem mindenkihez cigit és időt kérni, ezt csináltam kb 1 órán keresztül. Utána felultem buszozni, ott elfogyott az összes pia, ezért leszaltam venni még bort. Jöttem ki a tom marketbol, odajott hozzám két cigány, ilyen nagyon alja dumával, hogy adjak neki cigit meg 100 forintot, drogosok voltak. Annyit mondtam hogy persze, adok, zsebreraktam a kezem, úgy tettem mintha keresnék valamit, majd gyorsan állonvertem az egyiket, majd másikat is leutottem.. Ez a buszmegállóban történt, ezért elfutottam. Mivel múltkori ügyből felfüggesztettre ítélték tudtam hogy börtön lesz, ezért gondoltam már mindegy, ütök meg egyet. Odamentem én is cigit kérni valakikhez, sokan voltak, piaztak, kértem tőlük cigit, nem adtak, ekkor plekniböl kettőt egyből szájon vertem, egyik össze is esett, majd elkezdtem futni mert voltak kb 10en, lehagytam őket,sokáig kergettek majd hazamentem aludni. Magány kikeszit, sose menekülnék ilyenbe ha jó lenne az életem, 5 éve nincs barátnőm, se barátaim, mókuskerek az életem, pszichológusom szerint ezek a dolgok miatt váltam ilyenné, traumát hozott létre bennem és pszichésen roncs lettem, ismerem őt 10 éve, azt mondta normális embernek ismert meg, és tudja hogy ez csak atmenet. És ezt mind csak azert írtam ide, hogy lássátok, mennyire padlón vagyok, én nem ezt akarom.. Úgy érzem megbolondultam.. Börtön se érdekel, mit tegyek? Mit gondoltok rólam, mit kéne tegyek? Kérlek ne iteljetek el, mert tényleg kész vagyok, írhatnek regényt, de nem akarok.

2021. máj. 5. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát, csak cigányokat verj. Magyarokat ne verj ok nélkül. Így már nem nézlek rossz szemmel. Hát, neked is azt mondom mint mindenki másnak. Szoktál olvasni? Magadról, az emberről.. Érzelmekről... Tudod, a legalapvetőbb, hogy ha valamit nem tudsz, akkor tudást szerzel róla, azt pedig könyvekből lehet. Szoktál olvasni?
2021. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, köszi a tanácsot, jól esik
2021. máj. 5. 22:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez jutott eszembe a sztoriról. :)


Ez hogy kezdődött? Szar gyerekkor? Vagy miből indultál el a tipikus telepi proli életmódon?

Az az érdekes, hogy a helyesírásod toppon van, a fogalmazási készséged is, tehát nem lehetsz annyira buta mint a drogos cickány akit állonvertél.

2021. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Legközelebb ne szaladj el hanem vállald a tetteid következményeit és zárasd magad börtönbe, jó messze a normális emberektől


Agresszív pszichopata vagy, kezelésre de minimum elzárásra van szükséged


Nekem is szar, sőt lefogadom szarabb mint neked, de ok nélkül bántani embereket aztán neten sírni, hogy valójában te vagy az áldozat nem ép elmére vall

2021. máj. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Azzal máris sokat tennél magadért és értünk is, ha vállalnád a felelősséget azért, amit csináltál. Nem te vagy az áldozat. Azzal hogy elmenekültél, még hazugabb és rosszabb ember lettél.

Embereknek ártasz. Ez az a pont, mikor jelentkezned kéne a pszichiátrián, rendőrségen..

2021. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó kettővel,ha ez igaz, amit írtál. A pszichológusodnak fel kellene ismernie, hogy nem rá, hanem egy pszichiáterre van most már szükséged és valószínűleg valamiféle kezelésre is (ami túlmutat a beszélgetésen már). Ártasz magadnak és másokra is veszélyes vagy, ez nem játék. Nem “kikészített a helyzet”, meg nem “kész vagy”, hanem beteg vagy, mentális problémáid vannak, amiket kezelni kell. Nem elítélni kell téged, hanem gyógyítani, orvosi kezelésre van szükséged és kérlek mind magad mind mások érdekében lásd ezt be és tedd meg a szükséges lépéseket egy tisztább pillanatodban.
2021. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
100% kamu, már a hírekben vagy az interneten lett volna poszt az ilyesmiből.
2021. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégse, akkor azt tippelném hogy te vagy faláb, alias Nagy Laci :)
2021. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
7-es, hírekben egy verekedés? Nincs az a webtárhely amin minden állonverős hír elférne. :'D
2021. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szokott lenni viszonylagos sűrűn :D
2021. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!