Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik zavar titeket jobban...

Melyik zavar titeket jobban egy ismeretlentől?

Figyelt kérdés

Ha messengeren rátok ír valaki ismeretlenül, akivel még sose beszéltetek, de talán még csak nem is láttátok soha, és beszélgetni próbál. Vagy ha élőben az utcán ismeretlenül odamenne valaki, és beszélgetést próbálna kezdeményezni veletek.

Mindkettőt teljesen normális stílusban, normális hangnemben, udvariasan. Melyik zavar jobban egy ismeretlentől?


2021. máj. 15. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
A Messengeres.
2021. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Élőben jobban zavar. Nem tudok mit kezdeni az ilyen helyzetekkel, attól is hót ideges leszek, ha valaki megkérdezi az időt, vagy hogy mikor jön a busz. Nem tudok normálisan válaszolni, mert ideges vagyok és borzasztóan kínos lesz az egész, aztán még a nap hátralévő részében azon kattogok, hogy mit akart tőlem az az ember és mi minden kínos fura dolog hagyta el a szám...Egyszerűen utálom. Ha messengeren ír, akkor össze tudom szedni magam, eldönthetem, hogy egyáltalán akarok-e reagálni és ha igen, akkor mikor. Sokkal kellemesebb, kevésbé stresszes.
2021. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem egyik se zavarna, de kizárt dolog, hogy ilyen történne.
2021. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
engem mindkettő zavarna
2021. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha messengeren ír, akkor lecsekkolom, hogy ki lehet. Remélhetőleg leírja azt is, hogy mit szeretne. Ha idegen, de mondjuk egy egyetemre járunk, akkor még nagyobb az esélye, hogy visszairjak, de ha semmi közös pontot nem találok, és nem írta meg miért lépett velem kapcsolatba, akkor nem válaszolok. A "csak beszélgetni"/ismerkedni nem jó indok nekem neten.


Ha élőben szólít meg, akkor egy fokkal jobb helyzetben van. Ha csövesnek néz ki/ijesztő és ez az első megszolalásánál kiderül, akkor eljátszom, hogy nem beszélem a nyelvet. Ha nem derül ki, akkor normálisan válaszolok aztán szimpátiától függően bármi lehet.

2021. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Messengert nem használok, sem semmilyen közösségi oldalt, mert nem az azokon jelenlévő személyek szintjén lévő emberekkel szeretnék ismerkedni.


Én kifejezetten szeretem, ha egy értelmes ember élőben odajön hozzám, mindig készségesen fogadom a közeledést.

2021. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, az én időmben még így ismerkedtünk, nem pedig vártuk a sült galambot.
2021. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik egyformán zavarna.
2021. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Élőben sokkal jobban zavarna. Messengeren egyszerűen nem írok vissza, vagy pedig letiltom és kész, na de élőben mégis hogy tűnhetnék el előle??
2021. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyiket sem tűrném, szerencsére nem is volt még példa rájuk.
2021. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!