Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mit tegyek ?

Mégis mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Mai nap nagyon megrázó élményben volt részem. Dohányboltban vagyok eladó, munkatársam (25 éves srác) ma ahogy átvette a pólóját, nagyon durva sebeket láttam rajta. Gondoltam hogy van valami mert kb 2 hónapja nehezebben mozog és látni hogy fájdalmai vannak de mindig azt mondta hogy meghúzta valamilyét. Megkérdeztem hogy azok mik nem akarta elmondani de végül kihúztam belőle. Elmondása szerint azokkal a sebekkel felkészíti magát (nagyon mélyek és szélesek, saját magának varja össze de nem a legszebbek, szerintem korházi kezelésre lenne szüksége) mert a lehető legfájdalmasabban akar véget venni az életének (nem pontosan így mondta de ez jött le). Ez sokkolt, főképp hogy ő mindig mosolyog és mindenkihez van egy jó szava eszembe se jutott egyszer sem hogy ilyen gondolatai vannak és főképp, tettei. Elmondta hogy ő szerinte nem ide való, hogy már nem tud egyedül lenni és 8 éve csak ugyan azt halja, hogy ő egy nagyon jó ember de nem tudják őt szereti de vele semmi baj nincs. Ezt persze nem hiszi el sőt, ő úgy gondolja hogy egy rossz ember mert X éve egy csaj azt mondta neki hogy ő egy rossz ember és ez megmaradt benne. Illetve most meghalt anyja, régebben a testvérei és az apja amit teljesen egyedül kellett átélnie és most is teljesen egyedül van de nem látszódott rajta hogy megviselné ezek a dolgok....megígértette velem hogy nem szólok senkinek sem mert neki ez lesz a legjobb és hagyjam hogy legalább ez sikerüljön neki. Mégis mit tegyek? Ne szóljak senkinek se? Vagy ha szólnék is, kinek? Nincs senkije akinek tudnék...
2021. máj. 16. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg te segíts neki.

Beszélgess vele, és jó lenne, ha pszihológushoz is járna..

2021. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem tudok, mert csak munkában találkozunk váltáskor. Máskor meg nem találkozok senkivel mert a párom biztos félre értené. Mondtam neki a pszichológust de nem megy mert azt mondja hogy érdemben nem tudnának neki segíteni azzal hogy meghallgatják és igazat adnak neki hogy nehéz helyzetben van de túl kell lépnie stb. Pénzlehúzásnak hiszi.
2021. máj. 16. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!