Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lezárásokról beszélnek...

Milyen lezárásokról beszélnek amikor egy facebookos poszt alatt jön a kommentáradat a vírus miatti lezárásokról?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy mindenki úgy kezeli mintha nem mehettek volna ki a házból.


Konkrét példa: Ütközés után járdára csapódó autó gázolt halálra egy nőt Zomborban | Délhír Portál


Alatta csomó komment: Ekkora lezárások után nem csoda, hogy az ember elfelejt vezetni.


Wtf?? Milyen lezárások? Hogy lehet az, hogy rám és az összes ismerősöm ki lett hagyva ezekből a lezárásokból?

én is otthonról dolgoztam, de attól még megmaradt az autóm, nem értem őket bezárták a 4 fal közé vagy mi?

2-3 napi rendszerességgel ültem autóba. Van ismerősöm aki naponta.


Ilyenkor mi jár ezeknek a fejében? :D


2021. máj. 24. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Érthetően feszültek az emberek, még mindig nincs teljesen vége és továbbra sem tudni mi lesz nyár után.


Ezen felül pedig mindenki tudta hogy nem lehet mentális és lelki következmények nélkül csak úgy lezárni kb. az egész világot és másfél éven keresztül pánikoltatni, a home office melegéből hőst játszani és osztani az észt - lesznek ennek sokkal cifrább megnyilvánulásai is. A következő 5-10 évben ezt lehet is majd élvezni, ha nem tovább, de ezt akarták sokan, akkor nem kell sírni utólag.

2021. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1: most miről beszélsz? Milyen mentális problémák? :D

képzeld homeoffice csak 2 hónapig volt egy éve kb. azóta minden egyes nap megyek dolgozni ahogy mindenki más. Én kimehetek az utcára. más miért nem?

2021. máj. 24. 14:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is maszkot kell hordani, nekem is zárva van sok bolt, de az, hogy kéynszerzubbonyszerű tapasztalatokkal illetnek pár korlátozást, hát kicsit sok.
2021. máj. 24. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!