Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan engedjek el egy embert?

Hogyan engedjek el egy embert?

Figyelt kérdés

Beszéltünk, találkoztunk mondta kedvel tetszem stb. De az utóbbi pár napban észre vettem hogy nemigazán érdeklem már, talán van valaki aki jobban megtetszett neki..

Én nagyon megkedveltem, de mindenhez 2 ember kell. Hogy engedjem el? Nem akarok rá gondolni..


2021. máj. 28. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Írjak rá? Kérdezzem meg hogy most mi van? Mert legutóbb egy puszival jókedvvel köszöntünk el egymástól onnantól semmi. Nem is beszéltünk..
2021. máj. 28. 14:52
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Te a fiú vagy vagy a lány? Én lehet, hogy konzervatív vagyok, de nekem ez szempont. Tehát, hogy a fiú kezdeményezzen. Ha ugyanazt a lányt csinálná egy ilyen helyzetben, azt nyomulásnak érezném. Persze lehet, hogy ezen már túlhaladt az idő.
2021. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Van valami fejlemény?
2021. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja meg mondta h a családja nem fogadna el
2021. jún. 27. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne sajnáld, nem ő az igazi.
2021. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!