Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigányokkal hogyan lehet...

Cigányokkal hogyan lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem a dolgos, hanem a szoszi tesóm cigányokra irányul a kérdésem. Hogyan lehet haverkodni velük? Csak annyira, hogy ne lopjanak meg vagy ne zaklassanak. A környéken lakik pár srác, én meg hófehér lány vagyok. Muszáj lesz arra sétálnom, mert a környéken fogok dolgozni.

2021. máj. 30. 11:00
1 2
 1/17 anonim válasza:
50%

Barátkozz velük ugyanúgy, mint a többi emberrel.

Nem minden cigány lop és zaklat.

Ha meg nem szeretnél velük barátkozni, akkor nem kell, elég, ha csak néha köszönsz nekik.

2021. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Már miért kellene barátkoznod velük, ha egyébként nem tennéd, csak azért, mert arra jársz munkába? Tényleg nem értem!

Mész az utcán és úgy viselkedsz velük, mint más járókelővel! Ha köszönnek köszönsz, ha nem köszönnek nem köszönsz!...miközben a zsebedben a kezed a gázspray-n.

2021. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de ezt amit te kitaláltál most, azt ők becsicskulásnak fogják felfogni, marhára nem barátkozásnak, és ezt rohadtul ki is fogják használni benned.
2021. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor csak köszönjek és ne foglalkozzak velük? Biztos csicskulás, de apró vagyok és csinosan kell majd öltözködnöm.
2021. máj. 30. 12:07
 5/17 anonim válasza:
58%
Igen pontosan, csak köszönj nekik, semmi gond nem lesz.
2021. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

De ne előre köszöngess, mert akkor véged!

2021. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%
6# Miert???
2021. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ezt még magyarázni kell? Az eszem megáll!


- Mert ő a nő, így nem ő köszönget előre egy csapat ismeretlen férfinak az utcán


- Mert ha megteszi, akkor egyből az jön le nekik, hogy csicskul és aszerint fogják kezelni.

2021. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%
Dehogy nem köszönhet. Nőként en is köszönök férfiaknak.
2021. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

#9

Idegen férfiaknak az utcán, csak a qrvák köszönnek.

Te miért csinálod?

2021. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!