Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire röhögnétek ki azt,...

Mennyire röhögnétek ki azt, aki 27 évesen kezdené csak az egyetemet és 31 évesen fejezné be úgy, hogy azelőtt dolgozott?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 14:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Amúgy meg levelezőn általában vannak idősebbek, akik nem rögtön érettségi után kezdték, szóval emiatt nem kell aggódnod. (Én nem levelezőn vagyok, de vizsgákon egy teremben voltunk velük és szinte mindig voltak még középkorúak is)
2021. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Jó, de Bayer Zsolt egy utolsó féreg.
2021. jún. 3. 15:06
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

12.-nek.


Miért is?

2021. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi idősen még nappalit kezdeni sem késő, nem hogy levelezőt...nekem a levelezős csoporttársaim nagy része 40 felett volt, 30 alatt nappalin többen voltak, a kutyát nem érdekelte. Ez élethelyzet, nem pedig életkor függő. Ha akármilyen okból megteheti az ember, hogy munka helyett tanul 3 évig nappalin, akkor az is lehet egy jó befektetés. Meg most, hogy szépen fogyatkoznak az állami finanszírozású levelezős szakok, egyre többen lesznek nappalin is “túlkorosak”.
2021. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Egyetemet sokan kezdenek később, pl ha szakmát akarnak váltani. Levelezősők között még gyakoribb,szóval senki se röhögne ki
2021. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
Levelezőn 64 évesen diplomázott egy kolléganőm. Komoly.
2021. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az egyik szaktársam jelenleg 56 éves, négy évvel idősebb, néhány tanárunknál idősebb. Senkinek egy rossz szava nincs rá, miért is lenne? Semmi baj nincs azzal, ha te most jársz egyetemre.

A normális emberek nem fognak kinevetni, a hülyék pedig mindig találnak valami okot rá, velük ne foglalkozz (remélhetőleg nem is lesznek).

2021. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez totál nem vicces, jól teszi.
2021. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Semennyire, tanulni soha nem ciki.
2021. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Még amikor egyetemista voltam (rögtön érettségi után kezdtem) is becsültem azt, aki idősebb korában beült a padba. Nyilván nem mindegy, hogy miért megy el tanulni, mi ezzel a célja... az gáz, ha vki azért megy egyetemre, hogy fiatal pipiket tudjon felszedni az egyetemi bulin, meg csak azért, hogy diákmatricája legyen.
2021. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!