Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám pozitív emberekkel...

Hogy tudnám pozitív emberekkel körbevenni magam?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat foglalkozok önfejlesztéssel és rájöttem arra hogy az életemben lévő negatív emberek nincsenek rám jó hatással.. viszont fogalmam sincs hol lehetne megismerkedni pozitív emberekkel

Nagyon szeretek filózgatni.. szeretem azokat az embereket akikkel lehet mély beszélgetéseket folytatni.. de ennek nem szabadna egyenlővé válnia "az élet szar" felfogással.

Sokan így gondolják,engem pedig ez lehúz.

Tehát ha pozitív ember vagy, vagy még nem egészen de azzá akarsz válni esetleg szeretnél egy támogató barátot aki mindig seggbe rúg ha letérnél a helyes útról akkor írj🤗


Fontos! Pozitív ember alatt azt értem akinek vannak céljai, van öröme az életben.. egy szóval szeret élni, szereti saját magát



2021. jún. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Azt hittem PCR pozitívra gondolsz, vagy unikum pozitívra
2021. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Szóval Hitler egy pozitív ember volt? Volt célja, volt boldogsága és szerette magát is XD
2021. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Juss el önfejlesztésben arra a szintre, ahol már tudsz érbelni a sajat igazad mellett, nem csak hadoválsz össze vissza, és próbáld meg pozitívvá tenni a barátaidat, nekem sikerült. Bele tellett 5-6évbe, de felhúztam magamhoz a barátaimat.
2021. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy támogató barátot, nagyon sok körülöttem a negatív ember, minden nap megy a panaszkodás, a rossz dolgokba való belenyugvás stb. Érzem, hogy behúz, pedig van sok tervem. Tényleg igaz, hogy pozitív emberekkel kell körül venned magad, de ez nagyon nehéz tud lenni a mindennapokban.
2021. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!