Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kellene hogy...

Szerintetek kellene hogy bűntudatom legyen?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Van egy férjem, akit szeretek, egy fiam, és úton a kislányom. Szeretem a családom.


A szomszedban lakik egy lány, annyi idős mint én. Jóban vagyunk, neki is vannak gyerekei, a gyerekek is elvannak egymással.

A lánynak van egy öccse. Kb mindigis közömbös volt a számomra. Jófej, ha latjuk egymást köszönünk a masiknak és ennyi.


Kb fél éve a srac rámírt facebookon. De csak ilyen "szia, mizu" jellegű beszelgetés volt, semmi több. Utána még 1-2 alkalommal írt és ennyi. Közöltem vele, hogy részemről több nincs e dolog mögött, mint ami látszik, hogy beszelgetünk. Több nem is lesz.

Ám most kb 1 hete megint elkezdett írni. Eleinte még csak a szokasos szia mizu, majd tegnap már próbálta a szex fele terelni a témát. Vettem a lapot, vagy nem írtam vissza, vagy tereltem a témát. Nem akartam megbántani.

Ma viszont elkezdett jönni azzal, hogy megfogná a fenekem, meg hogy miket csinálna velem. Na én széoen elmondtam, hogy ezt ahogy kigondolta el is felejtheti, számomra a férjem létezik és ennyi. Írtam neki, hogy meg amúgy is, a hazassággal hűseget fogadtam.

Ezen megrökönyödött, meet multkor látott a szomszédba állítólag sírni (amire én valahogy nem emlékszem) egy hűtlenség miatt.

Leírtam neki, hogy semmi hűtlenség nem történt, elképzelésem sincs mire gondol.szeretem a férjem, ő is engem... lehet valami veszekedést láthatott, vagy nem tudom. Nem árulta el mire gondolt.

És most ő akadt ki rám, mert én tetszem neki, többen bízott. Hogy akkor minek beszelgettem vele.


En az elején tisztáztam. Tudja, hogy ferjnél vagyok, a ferjemet is ismeri. Tudja azt is, hogy babát varok. Engem totál meglepett a reakciója.

Hozzáteszem 7 éve kapcsolatban él, 2 éve viszont nem tudja, nen akarja a csajt levakarni magáról, olyan a viszonyuk.


Engem most gyötör a bűntudat, mert engem hibáztat, holott nem érzem magam egyáltalán annak...

Illetve azért is bűntudatom van, mert ott a férjem, mit beszélgettem vele, meg ha csak ilyen szia, mi a helyzet szintü beszelhetések is voltak. Sosem töröltem ki, barmikor férjemnek is megmutatnám (nem szoktuk egymás beszélgetéseit olvasgatni)


Ti külső szemmel hogy látjátok?


2021. jún. 11. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed amit látsz. Bízz önmagadban, a saját tapasztalatodban.
2021. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem mutasd meg a férjednek,mielőtt kavarás lesz belőle.
2021. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis szemtelen mitugrász bepróbálkozott, majd koppant egy nagyot, és most téged hibáztat. Pontosan miért is? A leirásod alapján dugni akart egyet, komolyabbat nem akart. Sérült a férfiúi méltósága. Ne foglalkozz vele, a sértettség beszél belőle.
2021. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Férjemnek elmeséltem, nehogy mástól, mashogy hallja vissza.

Tegnap beszélt is s sráccal. Kiderült nem ő irogatott, hanem az egyik exe, aki feltörte a fiókját. Már fel is jelentette miatta, mert nem csak nekem, hanem más lányok is számoltak be ilyenről.

2021. jún. 19. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!