Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

Néztem a hozzá tartozó kommenteket, és a 95%-uk viccesnek találta. Számomra nyomasztó volt, mégis elgondolkodtató. Tetszett, viszont a kommentelőket nem értem, hogy mégis mit néztek?


Egy üzenet a nagyvilágnak, és mintha senki sem akarná megérteni.


[link]


2021. jún. 12. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a mondanivaló: ne felesleges hülyeségekkel és mulandó dolgokkal rabold az időd, mert az élet rövid és véges.


Ennyi.

2021. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyes valaszhoz nem is tennek hozza tobbet.
2021. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezen mit találtak nevetségesnek a kommentelők?

Erre volnék kíváncsi. Mert úgy tűnik Nektek is lejött a mondanivaló.

2021. jún. 12. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hozzászoktak ahhoz, hogy JV vicces tartalmakat gyárt, és már eleve így is álltak a videóhoz, hogy vicces lesz.

A csattanóig való igaz, megmosolyogtató a történet, de hogy utána miért nem esik le sok embernek, hogy ez nem egy vicc volt, hanem egy valódi, őszinte mondanivaló, na azt már én sem értem. :(

2021. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# Engem ez idegesít a legjobban. Nyilván úgy álltam hozzá, hogy na biztos valami újabb kreatív “hülyeség” de hát csak észre veszem a lényeget...
2021. jún. 12. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember nem nézi végig a videókat, vagy ha igen, akkor nem figyel, vagy ha mégis, akkor buta. :)
2021. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!