Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen nem buliztam,nem...

26 évesen nem buliztam,nem voltak haverjaim, mindig itthon kukksolok.Lemaradtam sok jóról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan dolgokról maradsz le amikre lenne igényed, akkor igen, egyéb esetben nem.

Nem mindenkinek a bulizás ad értelmet az életének, nem a jelenti a "jót"

2021. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Én se vagyok bulizós alkat, nincsenek barátaim (bár ez nem fáj annyira), otthonülős vagyok én is. A fiatalkorom eltelt öröm, boldogság és szórakozás nélkül. Csajod volt már? Nekem ez fáj a legjobban, hogy sose volt barátnőm.
2021. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én introvertált, hatalmas énidőre igényt tartó ember vagyok, párszor voltam buliban, de engem csak jobban leszívott energiát illetően, így hanyagoltam a továbbiakban. Nem érzem azt, hogy bármiről is lemaradtam volna, vannak barátaim, ők is csendes, visszahúzódó emberek, akikkel viszont lehet jókat beszélgetni mély témák tekintetében, múzeumokat látogatni, kirándulni, túrázni nagyokat, nekem ez sokkal többet ért, mint vadidegen emberek közt megjátszanom magam zajos helyeken. Szerencsés vagyok, mert sikerült elfogadó közeget találnom, és megélnem azt, amire nekem igényem van anélkül, hogy bármit is erőltetnem kellett volna, ami nem is esett jól.
2021. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lenne neked ilyesmire igényed? Ez egy fontos kérdés önmagaddal szemben.


Én nagyon felületében végig jártam ezeket a haverozgatós, bulizgatós, csajozgatós témaköröket és az utolsót leszámítva arra jutottam 20 évesen, hogy nekem ezekre nincs igényem. Eddigi életem folyamán hatszor voltam buliban, kétszer voltam részeg, 20 haverom és 6 randipartnerem volt eddig. Nekem ezek alapján egyszerű volt leszűrni tavaly év vége környékén, 19 évesen, hogy nincs nekem igényem ezekre. Ebbe most inkább nem mennék bele, mert nem tudom, hogy érdekel-e, hogy mik a tapasztalataim részletesebben, de végülis a lényeget már leírtam. Jobban szeretek autókat venni és felújítani, médiatartalmat készíteni, retro berendezési tárgyakat gyűjteni és nem utolsó sorban utazni, meg be-be tévedni valahová, ahol van néhány ember. Nekem ez bőven elég. Az a javaslatom feléd, hogy ne a társadalmi elvárások alapján ítéld meg, hogy neked, hogy kéne élned. Szabad világban élünk, ahol többnyire együttérzőek az emberek és elfogadják egymást. Kérlek, ne mérgezd magad azzal, hogy mit kéne mások szerint tenned. Egyszerű a képlet: legyél képes feltenni magaddal szemben kérdéseket, hogy szeretnéd-e ezt egyáltalán. Én sok mindent intően elutasítottam, amikor magamtól kaptam kérdéseket.

2021. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TotoJTD ***** válasza:
100%
A bulik miatt nem hinnem hogy sok jo dologrol lemaradtal, ez nagyon egyenfuggo, viszont baratok nelkul az elet nem ugyanaz. Haverok jonnek mennek, de a baratok azok akik igazan nagyon sokat szamitanak az eletedben. Nincs sok baratom nekem se, de aki az, azokra barmikor barmiben szamithatok ahogyan ok is ram, es az hogy megoszthatunk egymassal barmit feltetelek nelkul, es akar mar ket evtizede is szerves resze az eletunknek, ez hatalmas dolog. Baratokra az embernek szuksege van, en is zarkozo tipusu vagyok, nagyon nehezen nyilok meg, de baratok nelkul megorultem volna mar.
2021. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt már nőm de 40-es nők voltak
2021. jún. 20. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőkről, hanem barátokról beszéltünk...
2021. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az nem volt
2021. jún. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!