Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főleg idősebbektől kérdeznék!...

Főleg idősebbektől kérdeznék! Mesélnétek az életetekről?

Figyelt kérdés

Lehet átlagos vagy minél meghökkentőbb is! Milyen volt egy átlagos napotok? Hogy szórakoztatok? Milyen szórakozóhelyek voltak? Hogyan kezeltétek a mentális betegségeket? Voltatok mentális betegek? Milyen zenét hallgattatok? Ismertetek e homoszexuális embert?

Nem tudom akármi jöhet :)



2021. jún. 22. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Napközben vadásztunk, megsütöttük, megettük, este meg kiültünk a barlang elé hallgatni a dínók bőgését.

Egyáltalán mi számít neked öregnek?

2021. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mit jelent számodra az "idősebb"?
2021. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mittomén :D

60+ mondjuk

2021. jún. 22. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Sose felejtem el, amikor a mamutokkal játszottam. Apám néha egy fadorongal hátba vágott, mert dobáltam őket kavicsokkal. Volt egy lány aki tetszett, aztán mondta apám, hogy fogjam meg magamnak. Leütöttem és behúztam a barlangba. Sajnos abból a kapcsolatból nem lett semmi, mert nem ébredt fel. Az az időszak megviselt, befordúltam. Már a mamutokkal sem volt kedvem játszani. Mindig is művészlelkű voltam, szóval egyfajta terápiaként, elkezdtem barlangrajzokat készíteni. De a szikla görgetés is kedvenc hobbim volt, mikor feszűltebb voltam.
2021. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1969-1973-ig jartam gimibe.Egy borsodi faluban laktunk es a kozeli kisvaros gimijebe jartam.Nekunk meg szombaton is volt tanitas.Suli utan voltak otthoni teendoim, mert a szuleim keson jartak haza, igy nekem kellett pl megetetni a tyukokat,vagy a malacunkat, telen en gyujtottam be a kazanba otthon,azutan ultem le tanulni,majd este 8 oratol megneztuk a fekete-feher TV egyetlen csatornajan a filmet,fel 10-re mindig vege volt a filmnek,utana mentunk aludni.Szinte minden hetkoznap igy telt.A baratokkal csak a suliban vagy vasarnap delutan talalkoztunk.Ez a talalkozo is inkabb csak setalgatast,nem kocsmazast jelentett.Ket-harom havonta volt hajnalig tarto bal a varosban-igen bal, ez meg a disco korszak elott volt-oda evente kb haromszor elmentem, de amikor eloszor mentem, mar majdnem 18 eves voltam.Igy leirva unalmasnak tunik,de akkor ez a tempo volt termeszetes,nem is emlekszem,hogy mikkel foglaltam el magam,de en soha nem unatkoztam, igaz,rengeteget olvastam.Azon a nyaron, amikor erettsegiztem, kaptam egy kazettas magnot,attol kezdve a barataimmal azt nyuztuk, addig csak a radion,vagy lemezjatszon hallgattam zenet.Hogy milyen zene volt? Nemelyik azota klasszikusnak szamit, rolling stones,deep purple,uriah heep,stb,az itthoniak kozul azokban az idokben futott pl a Neoton familia vagy a Bergendy egyuttes Demjennel.Visszagondolva,az iskolaban nem emlekszem devians viselkedesu, agressziv vagy barmilyen balhes gyerekre.A lazadas legmagasabb foka az volt,ha a WC-ben a tiltas ellenere cigiztek,vagy ha a sracok hosszu hajat viseltek.Ha a hosszu haj mellett meg farmert is hordtak, az volt a megtestesult menoseg.Nem tudhatom,kinek mi volt a fejeben,de szerintem nem volt kozottunk lelki serult gyerek.Valahogy olyan egyformak voltunk,azert ha valakinek a tini vilagfajdalmon kivul komolyabb mentalis baja van, az tobbnyire latszik.Az en osztalyom egy normalis, atlagos osztaly volt.Egy srac volt a suliban,akirol azt pletykaltak,hogy amolyan se fiu se lany.Azt csak o tudna megmondani,hogy bantottak-e ezert,o egyebkent felettem jart ket evvel ezert nem ismertem kozelebbrol,de en nagyon szerettem ot,egy mindig mosolygos,kedves,segitokesz, joindulatu emberke volt.Es bar a kerdesben nem szerepel,meg megemlitenem,hogy husz lany es hat fiu jart az osztalyunkba, egyetlen lanyrol tudtuk hogy mar nem szuz,ha most kellene tippelnem,akkor azt mondnam,hogy meg talan masik ketto is gyanus lehetne,de ugy osszessegeben,mi a mostani fiatalokhoz kepest artatlan gyerekek voltunk.Gondolom hogy nagyvarosokban vagy Pesten mas volt a helyzet,de nalunk ilyen volt az elet.
2021. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi nagyon szegények voltunk, még cipőm sem volt. Az iskola nagyon messze volt, gyalog jártunk iskolába. Emlékszem, minden reggel megöltem egy mosómedvét és annak a bőréből csináltam cipőt magamnak, hogy eltudjak menni az iskolába. Régi szép idők.
2021. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltam volna, hogy valaki önszántából kérni fogja az általában senkit nem érdeklő, dög unalmas nyugdíjas sztorikat amik elől mindneki csak szabadulna :DDD
2021. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Koszi hogy elmondtad engem valamiert nagyon erdekel a tema :D

#7 En nagyon birom oket olyan erdekes sztorik vannak :DDD

2021. jún. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!