Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen irracionális félelmeid...

Milyen irracionális félelmeid vannak?

Figyelt kérdés

Nekem pl.:

Félek attól, hogy kiszakad a medence és a víz sodrása nekilök a falnak.

Félek attól, hogy leszakad a mennyezetről a ventilátor.

Félek attól, hogy amikor autópályán elmegyünk egy kamion mellett, ránk húzza a kormányt.

Félek attól, hogy a vidámparkban leszakadnak alattam a játékok.


2021. jún. 24. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Hogy egyedül maradok teljesen.
2021. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Hogy megyek az utcán és egy villanyoszlopból kiálló vékony drót kiszúrja a szemem.
2021. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Néha van olyan, amikor félek, hogy megverek valakit, vagy meg is ölöm. Csak úgy az utcán, egy idegent. (Nincs ilyen tervem, nem is bántottam senkit)
2021. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos. Pedig tudom, hogy nem fáj, de akkor is.
2021. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 flora08 ***** válasza:
100%
A magasfeszültségű vezetékek. Nem attól félek, hogy megráz az áram, egyszerűen csak rossz érzést kelt a látványa. A közelünkben van egy transzformátor-állomás, és sokszor arra gondolok, amikor elhaladok mellette, hogy milyen ijesztő volba,ha be kéne mennem oda 😒 Nem tudom, mi lehet az oka. Gyerekkoromban is úgy féltem, hogy képes voltam leszegett fejjel végigmenni az utcán, ahol ilyen vezetékek voltak, féltem felnézni rájuk (mondjuk azok nem a magas hanem középfeszültségű vezetékek, ha jól tudom). Nagyon furcsának tartom ezt, mástól még nem hallottam hasonlót. A másik, (ami elég kellemetlen) az ájulástól való félelem: félek, hogy összecsuklom, ha sokáig várakozok valahol. Irracionálisnak gondolom, mert kicsi a valószínűsége, hogy valóban megtörténik.
2021. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Hogy sosem lesz párom, hogy végleg egyedül maradok.
2021. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem utazok lifttel, haverom nyolcadikon lakik, és inkább felgyaloglok hozzá, mert félek hogy a lift leszakad.

Ha én vezetek nem szívesen szeretek kamion mellett elmenni, mert félek, hogy a kamionos pont elalszik a volán mögött, és nekem jön.(Faterom mellett aludt már el kamionos, és a kamion elkezdett kisiklani a szalagkorlàt felé, úgy kezdett el neki a személyautóból őrülten dudàlni. Nem sokon múlt a baleset.)

A kamion mögött sem szeretek jönni, ha fát vagy hasonlót szállít, mert félek hogy hirtelen megindul a rakomány felém.

Nem megyek fekvő szoliba, vagy állóba, mert félek hogy nem nyílik fel a gép ajtaja, ha automatikus. De ha kézileg hajtható magamra abba sem megyek, mert egy koporsóra emlékeztet a gép, és így inkább àllóba megyek, ha nagyon ritkán (évente 1-2 alkalommal) beesek.

Ha a pàrommal megyünk fel kilàtóba, akkor nem ölelem úgy meg, hogy háttal állok a korlàttól, mert olyankor olyan érzésem van, hogy le fogok zuhanni. De csak akkor, nincs tériszonyom, meg semmi ilyesmi. Repülni is szeretek. Új célom most például kipróbálni a szélcsatornàzàst.

2021. dec. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Álló manuàlisan nyithatóba megyek*

Kicsit már fáradt vagyok.

2021. dec. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én mindig attól félek hogy valami elkapja a lábamat az ágyról vagy néha félek hogy mikor kinézek az ablakon akkor azt látom majd hogy a víz alá kerültünk és egy óriás cápa közeledik felénk. Néha pedig azt hiszem, hogy amikor be van fagyva a kocsi üvege és kinyitom az ajtót akkor egy meggyilkolt embert látok majd.
2021. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#19


"Néha pedig azt hiszem, hogy amikor be van fagyva a kocsi üvege és kinyitom az ajtót akkor egy meggyilkolt embert látok majd."


Ez mondjuk elég érdekes :D vajon honnan ez a félelem?

2021. dec. 14. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!