Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha rossz a vége?

Baj, ha rossz a vége?

Figyelt kérdés
Több könyvet írtam, és sajnos vagy sem, általában rossz véget érnek. Főhős halála, hiábavalóság, vagy maradandó szenvedés. Azt hozzátenném, hogy ezek leginkább horror/dark fantasy regények. Úgy gondolom az ilyen sötétebb hangvételű történetekhez a negatív befejezés passzol. Szerintetek?

2021. júl. 2. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem jön be ez a túlzott negativitás....

De biztos vannak ilyen elvont emberek akiknek Bejön

2021. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az ilyeneket, de még jobban szeretem, ha van ott valami jó is.

Például elérte a célját, de ezért nagy árat kellett fizetnie. Megmentette a világot, de a szeretteit elvesztette (vagy fordítva: a szeretteit mentette meg, de a világot bukni hagyta).

Szóval érted :D

2021. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem abszolút nem baj, ha nem minden történet vége happy end.
2021. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

nem szeretem a szomorú végeket. mostanában mindekinek ez a mániája, évek óta amiket olvasok, játszok, filmet nézek mind szomorú :'(


de hogy baj-e? nem.

2021. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen téren is hasznos egy minimális fény. Abszolút teljes kudarcot nehezebben fogadják az emberek, de kis eredmény amit elért a főhős az is sokat tud segíteni, még ha a nagy dolgokban el is bukik.
2021. júl. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szereti hogyha a főhőssel nem minden jó. Történhet bármi a végén vele de előtte történjen egy jó is.
2021. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, igazán hálás vagyok, hogy figyelmet szenteltetek a kérdésemnek.

A könyveim leginkább azt a fájdalmas, de igaz tényt hivatottak bebizonyítani, hogy a gonosz bizony elég nagy, mindenhol jelen tud lenni, és nem mindig legyőzhető. Sőt, sok esetben nem is, és a befektetett energia is lehet hiábavaló. A veszteség gyakori, ahogy a vereség is.

2021. júl. 5. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha feltöltöd valahova, szívesen olvasnám
2021. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm, megtisztelő. Igazából kiadásra szánom őket, ahhoz pedig még az anyagi hátteret gyűjtöm, de ha megjelenik, és szeretnéd, jelzek róla.

2021. júl. 5. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!