Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » ''A kínaiban a szegények...

''A kínaiban a szegények vásárolnak.'' Ezt írta itt egy nő, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 16:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Régen igaz volt, de ma már minden kínai!

Én is egyre többször vásárolok ott, mert egyszerűen semmi különbség nincs minőségben, ahhoz képest, ha bemegyek valamelyik sport boltba és veszek egy "márkás" cuccot irreálisan drágán!

2021. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Mások pénztárcája, csak azokra tartozik, akik birtokolják, így nem tudunk ennyi ember nevében nyilatkozni.
2021. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Én nem vásárolok kínaiban, mert igenis van különbség minőségben. Rossz a tapasztalatom
2021. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
39%

Az a vicc, egy sima xar utcak cipo dragabb ott, mint pl a basic CCC-ben. Mubor kabat is, mint mondjuk a H&M-ben.

En azt mondom, a buta ember vasarol ott, aki azt hiszi, az az olcso es ezt tudja megfizetni.

2021. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
85%

Nem tudom máshol milyenek az árak , nálunk a kínai üzletek mára elég drágák lettek . Legalábbis szerintem . Bár tudom , hogy pl az árkád üzleteiben kapható ruhák minősége és a kínai ruhák közt minőségben nem sok különbség van, egy -egy akció esetén , de sokszor akció nélkül is olcsóbban jutok hozzá különböző ruha darabokhoz.

Úgyhogy szerintem nem igaz ez az állítás , de az sem mindegy ám kinek mi számít manapság szegénynek . 🤷🏽‍♀️

2021. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Van egy ismerősöm (vagyis sajnos csak volt, tavaly elhunyt), jogász, országosan ismert. Mániája volt, hogy a kínaiban kell inget venni, mert puhább :) Meg se tudta számolni a pénzét.
2021. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Mutasd hol írták ezt, látni akarom:D
2021. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Valami kínai szimpatizáns barom komolyan lepontozott azért, mert le mertem írni, hogy én eddig kínaiban csak rosszabb minőségű cuccot vettem, mint normális helyen ? No comment
2021. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Régebben valóban olcsóbb volt a Kínai, manapság egy árban van a magasabb kategóriájú üzletekkel. Minőségben vegyes, vannak jobb cuccok, pl. a farmerek, de a polók jellemzően nagyon gagyi minőségűek.
2021. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Én sokat vásárolok kínaiban, mert nem érezni a különbséget. Maximum árban. Plusz nálunk a kínaiban már kínai cucc nem is igen van. De van olasz, magyar, holland, amerikai, brit, svéd, stb. Rájuk is van írva, hogy pl. Made in Italy, stb. Árban meg töredékébe kerülnek, mint egy butikban. Egy tizesből veszek két felsőt, meg egy farmernacit, míg butikban egy felsőt sem igen kapok 12-13 ezer alatt már. Igen, nem márkás cuccokat veszek, de tartósak, van, ami tíz éve megvan és semmi baja.
2021. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!