Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan veszem eszre, ha egy...

Honnan veszem eszre, ha egy fiú csak sajnalatbol beszelget velem?

Figyelt kérdés
Lelki problemaim vannak egyszer kiontottem neki a szivem, azota jobban foglalkozk velem....
2021. júl. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Hát ennyiből nem tudok sokat mondani, pedig fiú vagyok.

Lehet csak sajnál, lehet közelebb érez magához, lehet értékelte az őszinteséged.

2021. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
35%

A fiúk nem az empátiájukról híresek, kérdező. Nem is olyan régen még vadászat útján tartották el a családot, a vadászat során pedig ilyen érzelmeknek helye nincs. A férfi arra teremtetett, hogy megvédje a sajátjait minden veszedelemtől, ha kell a saját élete rán is, de olyan nagy sajnálatot ne várjál tőle.

Tehát ha egy fiú beszélget veled, biztos lehetsz benne, hogy azt nem sajnálatból teszi.

Most jönnek a tinik, s jól lehurrognak, hogy miért általánosítok. Pedig attól még, hogy ők a fent írtakat nem ismerik (f-)el, attól még azok evolúciós tények maradnak. Ne hallgass rájuk. Van pár dolog, amiben jobbak vagyunk a csajoknál, de az empátia nem tartozik ezek közé.

2021. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, hogy csak a sajnálat játszik közre. Lehetséges, hogy ő valóban törődik veled. Beszélgess vele, és ha nem fog továbbra sem ignorálni, akkor nagy valószínűséggel ténylegesen érdekled.
2021. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem csak szánalmat érez irántad, semmi mást, vagy kihasználja azt, hogy a bizalmadba férkőzött és így akar majd ágyba vinni téged.
2021. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én pl meghallgatnék bármilyen lányt ha valami baja lenne de legtöbb lány nem hogy tanácsokat kérne stb inkább nem is beszélne hozzám xddd

Általánosan hogyha mélyebb dolgokat közölsz valakivel meg kiengeded neki lelki problémáit akkor hallgatni fog rád és empatikus lesz.

Az emberek szeretik ha őszinte vagy és pont őt választod hogy vele beszélj ilyen dolgokról. Legalább is én így vagyok vele

16

2021. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy fiú engem ne sajnáljon, mert az azt jelenti, hogy mint nő másodlagos vagyok a szemében.

Sajnálatból nem lesz szerelem.

2021. júl. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!