Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyen életkedve egy...

Hogyan legyen életkedve egy impotens férfinak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi életkedvem, bármit teszek tudom hogy egy nőnek sem fogok kelleni, már két "kapcsolatom" is ráment erre. Szívem szerint felkötném magam mert ennek így semmi értelme. 26 vagyok, nem akarok leélni még évtizedeket.
2021. júl. 14. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az kiderült,hogy miért vagy impotens?
2021. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%
Találjon egy célt! Mondjuk...írjon ki ide napi 3-4, "Nem áll a pöcsöm, de csóró vagyok az implantátumhoz, megöngyilkoljam magam?" kérdést!
2021. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is írj ki napi 3-5 kérdést.
2021. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Elég szomorú, hogy ezen áll vagy bukik egy érzelmen alapuló kapcsolat. Én nem vagyok impotens ugyan, de 10 éve egyedül élek, és egyáltalán nem hiányzik egy kapcsolat az életembe. Undorítóak a nők. Követelőzöek, tele elvárásokkal. Főleg a szex terén.
2021. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Csatlakozok a 4-eshez nekem kb 25 nőm volt eddig,és amíg aktív szexuális életem volt folyton volt valami probléma,ha nem 20 centis már sírnak,ha nem 2 órán keresztül vannak csinálva akkor b..lf..z vagy sorolhatnám. Eddig 2 lánnyal nem volt ilyen problémám,de teljesen elment a kedvem a párkapcsolatoktól...b..zanak egy lóval az talán elég nekik.


Amúgy menj el orvoshoz biztos találnak valami megoldást.

2021. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha önkielégíteni tudsz nem vagy impotens, ott más az ok, nagyon ritka ha egy férfi szervi bajok miatt impotens.Esetleg valami gyógyszer mellékhatása lehet még.
2021. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem derült ki mi az oka.

Önkielégítéshez nem feltétlen kell merevedés. Nekem nincs merevedésem sosem.

2021. júl. 14. 18:44
 8/9 anonim válasza:
Implantátum?
2021. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én éveket éltem kapcsolat nélkül...(de semmi alkalmi)Elvoltam...Tudom sokan mondják elpazarolt évek stb...Pedig nincs ilyen problémám(impotencia)!Valahogy nem hiányzott...
2021. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!