Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak akkor ha folyama...

Mit csináljak akkor ha folyamatosan a halálra és arra gondolok, hogy mindenkinek szebb élete lenne ha én nem léteznék?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 18:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Van kedved beszelgetni? Enis plussznak érzem magam a világon.
2021. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Ne másokért létezz, hanem magadért! Legyél fontos magadnak, szeresd magad! Nehéz, de szerintem ebben az irányban keresgélj.

Mindenki fontos. Te is. Csak még nem tudod miért.

Kitartást, és fel a fejjel!

2021. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 October15 ***** válasza:
40%
Ez egy baromság. Mármint az emberek túlnyomó többsége nem is ismer -> nem okozna semmiféle változást az életminősűgükben a halálod. Pl. én se ismerlek tehát semmivel sem lenne jobb az életem. Ha mondjuk te vagy Orbán Viktor akkor persze más a leányzó fekvése... :P
2021. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Keress fel egy szakembert. Nem cinikusan vagy rosszindulatúan mondom, komolyan ez a legjobb lehetőség. Vele együtt helyre tudjátok tenni a dolgokat mielőtt valami tragédia történne. Sokan elkövetik ilyenkor azt a hibát hogy (csúnyán megfogalmazva) csak főnek a saját levükben, csak egyre mélyebbre süllyednek ebben a lelkiállapotban, amíg már tényleg minden erő el hagyja őket, így tulajdonképpen saját maguk akadályozzák meg a gyógyulást. El sem tudom képzelni hogy mennyire rohadtul nehéz lehet ilyenkor motivációt gyűjteni bármihez is, de minél előbb ráveszed magad a cselekvésre, annál jobban jársz. Addig pedig én szívesen beszélgetek veled hogyha van kedved, nem véletlenül anonim ez az oldal.
2021. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Anyukám még 3 hónapja próbált szakembert keresni, talált is, még időpontot is kaptam, de később felhívtak, hogy a vírushelyzet miatt nem tudnak fogadni egy jó ideig, csak súlyos eseteket. Úgy éreztem anyumat nem igazán érintette meg ez. Azóta nem is beszélünk olyan sűrűn.
2021. febr. 13. 18:44
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
3-as, tudom hogy jó szándékból írtad amit írtál de ez a ,,az emberek túlnyomó többségének semmilyen változást nem hozna az életminőségében a halálod" ez eléggé visszafelé sülhet el a kérdezőnek mert eléggé úgy hangzik mintha egyáltalán nem számítana az hogy meghal-e vagy sem. Pedig nagyon is számít!! (Ne haragudj nem fikázni akartalak itt csak féltem hogy a kérdező az érem másik oldalát fogja belelátni a válaszodba mint amit írni szerettél volna)
2021. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Keresgéljetek tovább, igen sajnos ez a pandémia csak ront a dolgon, de az én pszichológusom is fogad élőben is, vannak még akikhez lehet járni.
2021. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És ott van az a lehetőség is hogy pl skypeon csináljátok a terápiát, ami persze egyáltalán nem ér fel a szemtől szembe verzióhoz, de a semminél mindenképp jobb!
2021. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy próbáltok segíteni! Igyekszem majd mindennek utánanézni és segítséget kérni.
2021. febr. 13. 18:50
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azt semmiképp ne felejtsd el hogy senki nem tud segíteni rajtad ha te nem akarod. Nehéz lesz, sajnos ez tény, de neked is tenned kell azért hogy kimássz ebből, a te aktív együttműködésed nélkül nincs módszer amivel jobban leszel. De mindenképpen megéri tenni érte, hidd el nekem :))
2021. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!