Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Be lehet menni idegenhez a...

Be lehet menni idegenhez a pszichiatriara?

Figyelt kérdés
A 16 eves lanyomat bevittek hajnali haromkor. Ott aludt. Annyit meselt nekem, hogy mikor csotanyok maszkaltak az agya alatt, kiabalni kezdett. Az ott dolgozok megutottek es kikotoztek, ugy hogy pisilni sem tudott kimenni. Folyamatosan szidtak, bele ertve az anyjat azaz engem is. Azt meselte, hogy egy no segitett neki, vigasztalta. Vitt neki zoknit hogy ne fazzon mert a lanyomet elvettek. Csokit is vitt neki. O nem ott dolgozo csak ot is ott tartjak. Soha nem lattam igy ossze omolva a kislanyomat es folyton arrol beszel, hogy ha nincs ez a no akkor meg aznap este megolte volna magat. Szeretnenk bemenni a nohoz, ugyanis allitolag neki senkije nincsen.
2021. júl. 30. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért van ott a lányod?
2021. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Be vitette magat hajnalba, mert szorongasos beteg. Es sajnos ott nem segitettek rajta.
2021. júl. 30. 11:13
 3/14 anonim válasza:
77%

1. Nem értem, hogy mit keres ott csomó csótány.

2. Ha igaz, akkor fú. Ha nem, akkor téveszméi vannak a lánynak.

3. Vagy tudja a lány, hogy komolyabb baja van, csak hazudik az anyjának, hogy csak szorongásos

4. kamu a sztori

5.az anyja ferdít

6. lekötözni, megverni, mert kiakar menni wc-re?

7. hajnali háromkor felkellteni a szüleinket a szorongás miatt...

8. telefonálni hajnali háromkor a pszichiátrián?

9. A lány ferdit, mert figyelmet akar.

2021. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2es válaszolóval

Édesanyám 2 hónapja jött ki onnan

Nem így működik ez.... Nagyon nem

2021. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért senkit se fognak lekötni, mert csótányokat hallucinál. Mondjuk az se világos, ha le van kötve, akkor hogyan beszéltetek, mert telefonon nyilván nem, ha meg személyesen voltál bent nála, akkor egyúttal találkozhattál volna az említett nővel.

Ha az én gyerekemet ütné meg akár orvos, akár nővér, azonnal intézkednék az illetővel szemben és nem itt kérdezgetnék, hogy bemehetek-e egy idegen emberhez.

2021. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez nem hallucináció, sajnos több kórház osztályon is előfordul csótány.

Volt erről felhívás is, hogy a táskákat a betegek mindig zárják a szekrénybe, mert volt eset hogy a bácsi lent tartotta az ágya mellett és hazavitte a csótányt.

A másik témára látogatási tilalom van, legalábbis abban az intézetben ahol tesóm van, szerintem ez általános rendelet.

2021. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben a varosban ilyen a korhaz. Ha penz van akkor kilatora koltenek. Nem eleg, hogy csotanyok vannak de az etel is moslek. Az ott dolgozo emberek annyi mindent tapasztaltak mar (rosszat) hogy mar ok sem okesak szerintem. A lanyom nem ferdit evekig vert minket az apja. En sem vagyok a legjobban de szerencsere megalltam a helyemet, anyakent nem gyengulhettem el. Normalis valaszt szeretnek, nem a primitiv emberi ketelkedest es rosszindulatot. Azt sem szeretem ha hazugsaggal vadolnak, de nem megyek bele semmi fele konfliktusba a neten. Foleg nem idegenekkel. Koszonom.
2021. júl. 30. 13:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Illetve egyetlen egy ejszakat toltott ott a lanyom. Buta ember mielott ilyenek ir, kerem kerdezzen. Cikkek is vannak a korhaz undorito allapotarol, de ez nem csoda Dunaujvarostol.
2021. júl. 30. 14:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha felhívod a kórházat és megkérdezed.

Kicsit amúgy fura ez az egész, hogy a lányod az éjszaka közepén beutaltatja magát a pszichiátriára, ahol a csótányok miatt(?) lekötik, majd pár óra múlva vagy a rákövetkező nap meg kiengedik, mintha mi sem történt volna.

2021. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem megyek bele minden reszletbe. A lanyom nem magara hivatta ki oket. Amit elozonek irtal az ossze vissza van. Nem nem a csotanyok miatt kotottek le, hanem mert elkezdett kiabalni, ugyanis fel tole. Az ott dolgozo emberek pedig erre a reakciora lekotoztek. Egyetlen egy ejszakat toltott bent, MEGFIGYELES alatt, nem tudom a pici kapacitasu agyadig el jut-e ez az informacio. Nem mintha mi sem tortent volna. :) Latszik te sem jartal meg ilyen cipoben, de akkor kerdem en. Mi a f4szomnak irsz ide akkor? Pardon a megfogalmazasert de tenyleg nem ezert jottem ide.
2021. júl. 30. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!