Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 év alatti férfiak! Tízes...

40 év alatti férfiak! Tízes skálán mekkora problémát jelentene számotokra, ha gyógyíthatatlan impotensek lennétek?

Figyelt kérdés

1 - Egyáltalán nem jelentene problémát.

10 - Fontolóra venném az öngyilkosságot.



2021. júl. 30. 16:19
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
37 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
10-es skálán kb 10000000. Ha nem szexelnetnék, semmi értelme nem lenne az életemnek.
2021. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én szerencsére feltudom magam találni, és nem a szex az egyetlen értelme az életemnek.
2021. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Elszoktam a szextől, 15 éve nem voltam nővel, úgyhogy nem izgatna különösebben.
2021. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát nálam mentális problémák vannak a dologgal nem fizikális. Van csajom, vagy inkább nőm, de nem mindíg jön össze. Talán hanyatlom is már e téren nem tudom. De ha semmi esetre se dughatnék többet az tönkre tenné az életem. Még jobban mint amennyire tönkre tettem. Így 10.
2021. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

30+ éves vagyok.


Nem mondom, hogy tönkreteszi az életem, de nyilván nem segíti elő az ismerkedést és a párkapcsolat fenntartását.


Ha egyik oldalról nézem, akkor aláaknázza az amúgy sem könnyű ismerkedést, ez alapján tönkreteszi. Viszont ha fordítva nézem, hogy elvagyok kapcsolat és szex nélkül is, akkor nem teszi tönkre.

2021. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!