Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy fiúnak sok egy éjszakás kalandja volt az rendben van, de ha egy lánynál van ugyanez a helyzet, akkor ő r!b@nc?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:06
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
53%

Ez csak a proliknál van így, és ők is csak azért r🤭bancoznak, mert velük nem feküdt le a nő.


Normális ember egyrész kerüli az ilyen embereket, mert az erkölcsébe nem fér bele ez a viselkedés, másrész meg telibe is szarja, hogy ők ilyenek, mert nem érdekli őket a suttyó prolik élete.

2021. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
30%

Úgy tapasztaltam, hogyha egy férfinek sok nővel volt csak szexuális kapcsolata, az a nők körében is vonzó! Mert az ilyen férfi a "Megkaphatatlan vagyok!" jelzőt aggatja magára, ami a nők számára vonzó, hogy egy férfiért küzdeni kell!

Az egy nőnek nagyon csábító, hogy esetleg ő lehet az a nő a rengeteg másik nő közül, akibe egy ilyen férfi beleszeret!

2021. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
29%

A lánynak nem kerül semmi erőfeszítésbe hogy szexuális partnert találjon.

A fiúnak viszont nagyon ügyesnek kell lennie hogy lányokat ágyba vigye csak egy éjszakára. Sok fiú még komoly kapcsolatra sem kell lányoknak nemhogy egy éjszakára.


Ezért van az hogy egy szűz lány vagy 1-2 partneres lány értékesebb mert erőfeszítés kell a lány részéről ehhez.


Ugyanúgy a sok partneres fiú azért értékesebb mert erőfeszítés kell ahhoz hogy partnerei legyenek, a fiúnál a nincshez nem csinál semmit ott az a taszitó.


A nemek különbsége.

2021. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
56%
És mégis miért kéne egy nőnek visszafognia a szexualitását csak azért mert neki könnyebben megy párt találni erre?? De most komolyan? :D Ha fordítva lenne így a férfiak erre azt mondanék, hogy így jártunk. SZánalmas és nevetséges ez alapján bárkit is meghatározni, a szexuális szabadság nem elítélendő se a nőknek se a férfiaknak. Semmi köze senkinek a másik szexuális életéhez.
2021. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok egy ítélkezős, felőlem mindenki azzal dug akivel akar.

Viszont akinél komolyan ki fogok kötni, attól nem várom el, hogy szűz legyen, egy két komolyabb kapcsolata is belefér, de nehogy már én vegyem el a környék strapakancáját és mindenki röhögjön rajtam.

2021. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
54%
Szexizmus, mint oly sok más területen is sajnos.
2021. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
70%

Tőlem aztán annyi falloszt fog minden nő, amennyit akar...

Csak az olyan nő, aki megdugatja magát már az első randin, és kiderül róla, hogy havonta más farkat enged magába, az ne nyavalyogjon utána sem, ha majd kapcsolatot szeretne, és minden férfi csak kihasználja az előbb említett okok miatt, és nem veszik komolyan, mert tudják róla, hogy szinte bárkinek szétteszi a lábát...

Ilyenkor jön az, hogy: "Minden férfi csak kihasznál!"... Elnézést! Aki nem nem teszi szét a lábát csak úgy akárkinek, azt nem fogják kihasználni!

2021. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
26%

15


Biztos jó élet lehet, mások véleménye és visszajelzése alapján élni :)

2021. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
46%
Egy férfinél értékmérő a partnerek száma mert genetikailag arra van programozva hogy a spermáját minél több nőbe beleengedje. Szóval minél több nőt vert tele, annál nagyobb férfi az illető. Egy nőnél szintén értékmérő a partnerszám, csak ott abban az értelemben hogy minél többen dugták meg annál kevésbé értékes az adott nő. Ennek a háttere az hogy egy normális férfi sem akar olyan nőre erőforrásokat áldozni aki lehet hogy mással ejteti teherbe magát. Kakukkfiókát nevelni genetikai szempontból értelmetlen. A nő természete megmutatkozik a korábbi partnerei számában. Egy olyan nővel aki nem tudott valódi kötődést kialakítani a korábbi partnereivel nem lehet jövőt,családot tervezni mert valószínűleg az érzelmi sekélyessége és megbízhatatlansága miatt alkalmatlan lenne az anyaszerepre ami pedig egy nő létének az alapja normális esetben.
2021. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
5%
Attól függ kit kérdezel, én mindkettőt elítélendőnek találom és bízok benne hogy az emberek többsége ebben egyetért velem.
2021. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!