Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ha a párotok...

Zavarna titeket ha a párotok beszélne néha a volt egy éjszakás kalandjával, akivel elötte is jóban volt és néha egy társaságban kellene lenned az illetővel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Engem zavarna, bár manapság szerintem a legtöbben úgy gondolják, nincs joga senkinek ellenezni az exeket a párjuk életében.. Akár ha csak egyéjszakás volt is, akkor is együtt voltak. Szerencsére nálunk működik az egyezmény, hogy volt szerelmekkel/kalandokkal nincs kapcsolat, azon kívül bárkivel. Ha ebben a kérdésben a pár tagjai nem értenek egyet, szerintem megmérgezi a kapcsolatot, és előbb-utóbb vége lesz. (Láttam már ilyet a közvetlen környezetemben.)
2014. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ma 16:04



Apárom azt mondta hogy ő beszélni fog vele,mert régebbről is ismerte és már semmit nem akar tőle,akkor neki annyi volt és kész.De ha egy társaságban keverednek,akkor nem fog rajta átnézni és beszélgetni fog vele.Mondom akkor is csak beszélgetéssel kezdődött...

2014. szept. 8. 16:09
 3/16 A kérdező kommentje:
*a párom
2014. szept. 8. 16:09
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Ebben az egészben csak az "egy éjszakás kifejezés" zavar. Szóval ha mindkét fél kapható ilyesmire, akkor ah később találkoznak, úgyanúgy megtehetik, nem? Én eleve az egy éjszakára hajlamos embereket nem bírom.


Ha olyanról lenne szó, hogy egy komolynak induló kapcsolat volt, de rájöttek, hogy nem megy együtt, nagyon különböznek, az más. Pl:

Pl. én is tartom a kapcsolatomat az egyik exemmel, akivel sok évig együtt voltunk. nagyon nem működtünk együtt, jól meg is utáltam, de inkább azt utáltam, hogy pont egy olyat fogtam ki, akitől nagyon különbözök. Azért azóta lehiggadtam, és nem utálom, nem rossz ő. Éppen csak nem a társamnak való. Jó nekem barátnak, távoli ismerősnek, de nem többnek. Viszont ismerem és van azért még közös témánk, vannak dolgok, amikben segíteni tudom és ő viszont, épp ezért még szóba állunk. De sosem kavarnék vele, a kapcsolatunk sem a szexről szólt. Az érzelmek viszont ideje korán kihaltak és fel nem élednek többé. Úgyhogy a leendő páromnak semmi aggodalomra nincs oka.

(Azért ha túl féltékeny a leendő párom, akkor hajlandó lennék megbeszélni az ex-el, hogy többé nem beszélek vele.. De ez egy teljesen jelentéktelen lépés lenne, kár is lenne.)


De ha egy olyan ember lett volna, akit csak röpke kalandra akartam, mert vonzó... Az szerintem később is vonzó lehet, az nem olyan lejátszott, kihalt ügy...

2014. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha tényleg egyéjszakás kaland, akkor nem is érdemes foglalkozni vele. A pasinak sem dicsekedni, de a nőnek sem rinyálni miatta (sem a mostaninak, sem az akkorinak). Aki egyéjszakás kalandba mászik bele, az pontosan tudja, hogy másnap reggel vadidegenekként távoznak az ágyból, mert semmi jelentősége nem volt az egésznek, csak a hormonok rendezése. Egy numera, pont.


Ha a pasid az egyéjszakás kalandjaival traktál, az más. Akkor nem tudott ezen túllépni, vagy mindenáron beléd akar rúgni azzal, hogy szándékosan fájdalmat okoz ezzel az egész sztorizással. A múlt az legyen is múlt.


Nálam nem a "néha" a kulcsszó, hanem a "bármikor". Ha megd_gta anno, hát egészségére. De ha velem van, akkor nincs sztorizás többé a volt nőkról. Az egyéjszakásokról SEM.


Tehát a válasz adott: nem, nem zavarna. Ha a pasim letudta a múltat, akkor úgysem számít, ha pedig nem tudta le, akkor nem lesz többé a pasim. Ilyen haláli egyszerű a dolog. :)

2014. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De ha egy olyan ember lett volna, akit csak röpke kalandra akartam, mert vonzó... Az szerintem később is vonzó lehet, az nem olyan lejátszott, kihalt ügy...



Igen én is így gondolom a dolgot.Engem az exek akikkel évekig voltak együtt,soha nem zavart.Pedig még egy helyen is dolgoztak.Igaz ez az egyéjszakás is már 2 év

e volt.De akkor is.Ami még ott van,hogy nem is egy városban laknak,talán azt hiszem az illető másik országban.Szóval ott van az is hogy más ország,ami akkor közbe szólhatott.Mondtam is az elején amikor ebben be avatott,hogy ez nekem úgy tűnik nincs lejátszva.Azt mondta nyugodjak meg,semmit nem akar tőle,csak egy illuzió volt és a szex után már annyit sem akart amit akart.Neki ott kiégett a dolog.De ott van bennem,hogy mivan ha megint csak elkezdenek beszélgetni.Szeretem a párom és bizom benne,de valamiért még is csak belement abba az egyéjszakásba,ami nem jellemző rá,szóval elég erős lehetett a kémia ezek szerint.

2014. szept. 8. 16:30
 7/16 A kérdező kommentje:

ki egyéjszakás kalandba mászik bele, az pontosan tudja, hogy másnap reggel vadidegenekként távoznak az ágyból, mert semmi jelentősége nem volt az egésznek, csak a hormonok rendezése. Egy numera, pont.



Írtam hogy régebbről ismeri,egy barátikör.Szóval nem egy jött ment idegen akit soha nem lát.Szóval az nem ugyanaz.

2014. szept. 8. 16:33
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó elárulom.Én vagyok a férfi és direkt fordított esetben tettem fel a kérdés.
2014. szept. 8. 16:40
 9/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok fordított esetben mit mondtok.Ugyan ezt?
2014. szept. 8. 16:46
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát én akkor ezt a szitut nem is egyéjszakás kalandnak hivnám. Számomra az egyéjszakás kaland két idegen kőzt zajlik le, akik nem ismerik egymást, de a szitu ugy hozza h egyszer bumm bele aztán soha többé viszlát.

Ha ismerettségi körben történik ilyen az teljesen más.

Én nő vagyok, ilyenben volt részem, kb 3x4x szexeltünk, de egyikünknek se volt senkije.

Azota mindkettőnk párkapcsolatban él, ritkán látjuk egymást, de ha összefutunk valahol, nincs az az ember aki nem veszi észre köztünk a szikrákat... Az ilyen szerintem örök, nem mulik csak ugy el...

Más: ha egy nő szerelmes, nincs az a Brad Pitt akivel megcsalná a párját, viszont ha nem/már nem szerelmes akkir előfordul hogy könnyen elcsábul...

27/N

2014. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!