Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy fiúnak sok egy éjszakás kalandja volt az rendben van, de ha egy lánynál van ugyanez a helyzet, akkor ő r!b@nc?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:06
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
42%

30as! Szép 👍

Egyetértek

Pláne nem ezeknek a nyomorultaknak kell itt megfelelni😂

2021. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
52%

#28

És elmesélted ennek a fickónak, hogy ő a "szerencsés" 30-ik, ha nem felejtettél ki senkit? :D

Ha nem mesélted el, akkor egy hazug ribizli vagy.

Ha elmesélted, akkor meg nagyon szükségbe lehetett, vagy nagyon igénytelen a választásaiban. Mindkét esethez gratulálok!

2021. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
44%

Látjátok férfi társaim ezért ne házasodjatok legyetek a 29-49 ben aki televerik de ne a 30-50. pasi aki elveszi más férfiak maradékját.


Jah és a legtöbb lány nem kiéli magát 25-re hanem már kevésbé kaposak mint fiatalon,balekot keresnek maguknak. Ne vegyetek el mások kapcarongyját

2021. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
86%

"Olyan nő ne várja, hogy egy férfi komolyan veszi, és komoly szándékai lesznek vele, aki közli már a megismerkedésük elején, hogy 20 éves koráig 30 pasi dugta meg..."


Ugyanígy a nők túlnyomó többsége sem fog soha komolyan venni olyan férfit, akinek ennyi kalandja, alkalmi szexpartnere volt.


Max. alkalmi szexre használják őket, de egy kicsit is értelmes nő tisztában van vele, hogy ez a típusú férfi alkalmatlan egy tartós, hűségen alapuló párkapcsolatra, pláne családalapításra.


Én is nem kevés ilyen férfi próbálkozását pattintottam le, anélkül, hogy elmondtam volna, hogy mit gondolok róluk.


Én pont ugyanúgy ítélem meg a promiszkuitást a férfiaknál, mint a nőknél. Senkit nem ítélek el érte, mert szerintem mindenkinek szíve joga a saját vágyai szerint élni az életét, és amíg másoknak nem árt vele, érdemes lenne elfogadni és tiszteletben tartani, hogy mások nem a mi értékrendünk szerint élik az életüket.


De amikor párválasztásról van szó, a saját életemről, akkor épp ugyanúgy soha nem kéne egy olyan férfi, akinek sok partnere volt, mint ahogy a férfiak jelentős része sem akarna pl. 31. partner lenne a nő ágyában és életében.

2021. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
46%

Nekem ugyan nem volt 28 nővel szex, de jópár nővel voltam.

Az ilyen nőkre egy darab rongyként tekintek, akik mindenkivel ágyba bújnak... Én se tudtam volna soha egy ilyen nővel komoly kapcsolatot elképzelni! Csak egy lyukként tekintettem az ilyen nőkre!

Persze, az ilyen nőt is elveszi valaki, mert 3.14na van a lába között, és sok suttyó férfi még az ilyen rongyoknak is örül, mert nem tudnak felszedni másik nőt...

Az ilyen nők olyanok, mint az időzített bomba! Elveszed feleségül, gyerek, minden... Aztán, 10 év múlva bekattan - mert elkezd ugye öregedni, és úgy van vele, hogy kevés vagy neki! Felébrednek a vágyai! - és megdugatja magát melletted fűvel - fával...

2021. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
61%

Mint írtam, megélte ő is a fiatalságát! Nyilván ezt onnan tudom, hogy mielőtt összejöttünk, ismerkedtünk, elmesélte az életét és én is. Azért jöttünk össze mert hasonlóan gondolkodunk az életről, nem látunk abban kivetnivalót ha az ember élvezi az életet, ennek nem a nemekről kellene szólnia amúgysem.

Ha nem tudnék a párommal őszinte lenni és nem lenne hasonló a felfogásunk, nem működne a kapcsolatunk egyértelműen.

Akikkel előtte voltam kapcsolatban azokkal is őszinte voltam, hiszen ez a kapcsolatok alapja. Hozzá teszem senki nem problémázott ezen soha hogy kinek hány partnere volt és nem is volt ez különösebben téma. Baráti körömben sincsenek ezen fennakadva egyébként se nők se férfiak hogy kinek hány partnere volt.

Amikor kapcsolatra kerül a sor csak az a fontos hogy akkor az adott helyzetben, pillanatban, kapcsolatban hogyan viselkednek egymással a partnerek. Nem a partnerek száma határozza meg azt, hogy kivel mennyire lesz jó együtt lenni vagy mennyire lesz jó a kapcsolat.

Van aki ilyen előítéletesen él mint te, nincs ezzel probléma, nyilván nem hozzám hasonló embert keresel... Bár ez is érdekes dolog, olyan mint a tetoválás. Rajtam van, sokszor megnéznek, megszólnak, másokon akiken nincs, nyilván észre sem veszik őket, hozzájuk se szólnak.

Te megszólsz engem azért hogy ÉN hogyan is élek, én viszont nem ítélnélek el akkor sem ha azt mondanád 3 partnered volt összesen életed során vagy akár ha azt mondanád szűz vagy. Nem ettől lennél értékes vagy kevésbé értékes ember a szememben.

De ez érettség és felfogás kérdése. Van akinek ez nem megy 😊

28as voltam

2021. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy férfinak sok egyéjszakás kalandja volt akkor ő is egy nagy k*rva, ez van. Teszik az agyuk hogy neeeeem, mert nekik küzdeni kell a dugásért meg bla bla bla. Fiacskám ha te nyújtod a farkad az összes csajnak aki szembe jön veled akkor ugyan olyan r*banc vagy mint a csaj aki szétteszi a lábát minden csávónak. Ugyan úgy odaadod a tested másnak csak mert kanos van, ugyan úgy nulla önbecsülésed van.


A logika természetesen fáj a férfiaknak szóval nem fogják beismerni.

2021. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes világot élünk...a nők teste szexualizálva van szinte minden téren a férfiak által, mégis megsértődnek, ha szexre használja a nő a testét. Ki érti ezt :)
2021. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
45%

Szép kis baráti köröd lehet, ha így elfogadnak...

Olyan ribizlikből áll, mint te, gyanítom...😂

2021. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak felnőtt emberekből, akik a saját önbizalomhianyukat nem úgy élik meg, hogy másokat elítélnek ☺️
2021. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!