Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy fiúnak sok egy éjszakás kalandja volt az rendben van, de ha egy lánynál van ugyanez a helyzet, akkor ő r!b@nc?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:06
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
48%

Én mindig mondtam hogy a tetoválás az R betűs rendszám.


Lám igazam van.

Egyszer ismerkedtem egy lánnyal aki elmondta hogy van rejtett tetoválása kivülről nem látszott,rögtön undor fogott el,és elmondta hogy már 35(!!!!!) partnere volt és csak 18 éves volt. Azonnal koptattam

2021. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
60%

"Az ilyen nőkre egy darab rongyként tekintek, akik mindenkivel ágyba bújnak... Csak egy lyukként tekintettem az ilyen nőkre!"


Teljesen mindegy, hogy te hogy tekintesz rájuk, ez csak egy szubjektív gondolat, amit csak a te fejedben létezik.


Ha lenne igényed (és képességed) a logikus gondolkozásra, akkor odáig is eljutnál, hogy - ha őket elítéled ezekért az alkalmi kapcsolatokért - akkor saját magadat pont ugyanúgy elítélnéd érte, és csak egy fäszként tekintenél magadra, mivel épp ugyanazt tetted, amit ők.


De nyilván úgy alkalmazod a kettős mércét, ahogy akarod, és olyan ideológiát keresel arra, hogy ők mitől rib@.ncok anélkül, hogy te hím rib@.nc lennél, amilyet akarsz, és amit képes vagy magaddal elhitetni.


Nekem ez egyszerre nevetséges és szánalmas, de ettől neked még alkalmas lehet az önigazolásra.


Én soha nem tudnék olyannal lefeküdni, akit egy rongynak nézek, mert nem férne össze az egészséged önértékelésemmel.


Ha te igen, az sokkal inkább rólad mond el valamit, a te önbecsülésedről, és téged minősít emberileg, nem pedig azokat, akiket te képmutató módon elítélsz ugyanazért, amiért saját magadat nem, egy olyan gondolatmenet alapján, ami logikát nyomokban sem tartalmaz.

2021. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
61%

Az egészben az a legjobb,hogy akik leriba.ncoznak,azok pitiznek a legjobban,hogy megdughassanak.

Arról én nem tehetek,hogy más nem meri/tudja kiélnina vágyait.Ahogy arról sem,hogy nem tudnak rendesen dugni.

2021. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
27%

Védik a qrvák a mundér "becsületét"! :D:D:D


Teljesen mindegy, hogy egy férfinek hány nője volt, a nőket ez nem szokta érdekelni és nem is igazán érdekes, mert a férfiak az egyéjszakásba nem visznek érzelmeket.

A nő is faggatódzhat róla, tőle vagy másoktól, de én olyat még nem láttam, hogy emiatt nő lelépett volna.


Ahhoz meg minden férfinek joga van, hogyha kiderül a nőről, hogy az egész várossal, megyével lyuksógorok általa, azt úgy is kezelje és ne vegye komolyan a továbbiakban, hanem használja amire való.


Aztán ezek után ki és hogy csinál magából rongyot, az már a saját döntése.

2021. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem lesz rongy valaki mert te és itt páran azt írjatok. Gondolhatlak én is hülyének téged, ha te nem veszed fel, nem azonosítód magad hülyének, akkor teljesen mindegy én mit gondolok.

Egyébként vannak olyan nők akiknek ugyanúgy nem szimpi ha egy férfi volt sok nővel és amúgy ez teljesen rendben van. Az is, ha egy férfi nem akar összejönni egy nővel akinek sok szexuális partnere volt. Mindenkinek joga van eldönteni mi fer bele neki és mi nem. Ugyanígy én se jönnék össze dohányos emberrel. A különbség az, hogy én nem hívom undorító hamutalnak azokat akik dohányoznak és nem ítélem el őket. Mindenkinek joga van úgy élni ahogy akar és nem lesz senki rosszabb vagy jobb, csak mert más döntéseket hoz mint ti.

2021. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
52%

"Teljesen mindegy, hogy egy férfinek hány nője volt, a nőket ez nem szokta érdekelni és nem is igazán érdekes, ...."


Lehet, hogy te azt szeretnéd hinni férfiként, hogy teljesen mindegy, de ez nem így van.


Engem például érdekel, és nem én vagyok az egyetlen nő az ismeretségi körömben, akinél kizáró ok, és taszító, ha egy férfi így él.


"mert a férfiak az egyéjszakásba nem visznek érzelmeket"


Nem is az érzelmeiktől undorodnék, hanem a testüktől, az eszemmel meg tudnám, hogy 95 % valószínűséggel egész életükben így fognak élni, amíg találnak hozzá partnert, illetve amíg impotensek nem lesznek, ezért részemről felejtősek.


Szerintem jó eséllyel az olyan nőknek mindegy az ilyen előélet, akik maguk is szabados szexuális életet éltek.

2021. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
22%

Az utolsónak részben igaza van 25 év körüli és feletti nők egy normálisabb részénél taszító vagy kizáró ok ha férfinak rengeteg partnere volt.


De viszont fiatal lányokat sosem zavarja 16-23 év között

2021. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
46%
Így van, engem is huszonévesen kezdezt zavarni, ha a férfinek nagyon sok partnere volt.
2021. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem lennének szexszerető nők, az alfahímek sem tudnának elegendő számot összeszedni.

Hisz ha minden nő erkölcsös, szüzességét őrizve élne, ugyan kit dugnának a férfiak?

2021. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!