Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy fiúnak sok egy éjszakás kalandja volt az rendben van, de ha egy lánynál van ugyanez a helyzet, akkor ő r!b@nc?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:06
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
41%
Még szerencse, hogy van aki nem tenyész kancaként tekint egy nőre :DD Ma megtudtam azt is, hogy én mivel nem vágyok az anyaszerepre ezért a létem alapja nem normális. Megérte regisztrálni a gyakorira :D
2021. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
80%

Ez az egész amúgy egy nagy hülyeség. Senki sem fogja tudni megmondani senkiről, hogy kinek hány partnere volt ha csak az illető el nem mondja azt. Sokan arra alapoznak, hogy hát hallották hogy milyen sok pasival volt vagy /csajjal aztán kB ki tudja mi a valóság alapja?

14 évesen veszítettem el a szüzességem, 25 éves koromig 28 partnerem volt, ebből 3 komolyabb, több éves volt. Imádtam kiélvezni a fiatalságom, a kalandokat, abszolút nem szégyellem. Viszont a saját közeli környezetem sem mondaná meg rólam, hogy ennyi partnerem volt, ellenben a barátnőmmel akinek nagyon kihívó viselkedése van stb de csak a szája jár és 1 kezén megtudnánk számolni hány partnere volt az elmúlt 10 évben, pedig mindenki hatalmas ribizlinek gondolja, mert hát "hallották, hogy ezzel is meg azzal is volt" 😂

Rólam is csak az tudja hogy hány pasim volt vagy kalandom akinek elmondtam. Akitől nem akarok kapcsolatot csak szexet annak meg eleve nem játszom meg a szűz kurv.át,nem akarom, hogy "harcoljon" értem hiszen nem akarok tőle semmit.

2021. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
78%

Fordítok: Ha egy nő azt csinálja, amire titkon a férfiak legalább 80%-a vágyik, akkora nő egy rhibi, ők pedig az erkölcs feddhetetlen mintaképei, mert nem jött össze annyiszor és azzal, akivel szerették volna. :-)


Jönnek itt a hülyeségekkel, hogy egy férfinek meg kell dolgoznia a kalandokért. Persze, mert nem olvasták a kérdést. Miért menő az a pasi, akinek sok kalandja volt? Hiszen neki ugyanúgy nem kell ebbe túl sok energiát fektetni, mint egy nőnek. Nem arról szól a kérdés, hogy az inceleknek nehéz-e egyéjszakást összehozni.

2021. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
51%
22-es: Egy igazi főnyeremény leszel majd egy szerencsés balfaxnak :P
2021. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azt bírom, hogy folyton megy a rinya, hogy még egy átlagos férfinek is szinte lehetetlen szexhez jutni, a nők válogatósak, incel mozgalom meg tök tudja mi.

Ha holnaptól minden nő szupererkölcsös lenne és 100x is meggondolná, kivel fekszik le, kb csak azzal, akivel családot alapítana, megnézném hogy állna a férfiak szája.

2021. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
70%
Egy nőnek is vannak szükségletei, nem ő tehet róla hogy könnyebb part találni rá. Bár ezzel se feltétlen értek egyet, mert egy nőnek csak szexre se lesz mindegy kivel fekszik le. Nem úgy mint egyes pasiknal, hogy mindegy csak lyuk legyen. Egy nő általában megválogatja a kaland partnereit is.
2021. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
55%

A 22 - és a kiváló példa arra, hogy miért ne kérdezz rá egy nőnél, hány pasival feküdt le előtted...😂😂

Valljuk be őszintén, ha ezt egy nő elmondaná neked az első randin, hogy 25 éves koráig 28 csávó dugta meg, akkor ott állnál fel egyből az asztaltól, vagy pedig úgy lennél vele, hogy maximum megdugod, aztán eltűnsz...

Az ilyen nő hiába 30 éves már és házasságot, családot akar, és azóta voltak komoly kapcsolatai és nem kefél orrba - szájba mindenkivel, akkoris undorodnék a gondolattól, hogy 28 pasi dugta meg előttem... Fúj...

De! A 22 - es is írta, hogy ezt senki nem fogja megtudni egy nőről hányan dugták meg! Ő meg nyilván nem reklámozza! Ha rákérdez a pasi, akkor még nem lesz túl őszinte...

Gondolom az ilyen nőnek van annyi esze, hogy nem az ismeretségi köréből szedi össze az összes szexpartnerét, és ügyel rá, hogy ne legyenek közös ismerőseik a csávóknak!

Bár, az is igaz, hogy egyszer kell kiderülnie az ilyesminek, akkor mindenki megtudja!😉

Haverokkal a pubban:

"Halljátok srácok! Niki mondta nekem, hogy előttem már 28 - an megdugták! Mekkora egy ...ha ez! Elmondom a Józsiéknak is! Kíváncsi vagyok, mit szólnak majd!"

Szóval, ha nem mondod el senkinek, akkor nincs gond...😂

2021. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
52%

Nem gondolom hogy szégyellni való van abban, ha az ember élvezi az életet 😊 nekem nem fáj az ha valaki élvezi , úgy ahogy akarja. Nem tudom egyeseknek miért bántja a lelkét ha valaki igenis kihasználja a lehetőségeket. Inkább annak fáj ez észrevehetően akinek nincs rá lehetősége.

De köszönöm én már 4 éve boldog párkapcsolatban élek, úton a közös gyermekünkkel, van olyan balfasz aki ugyanúgy kihasználta férfi létére a fiatalságát mint én és ezáltal nem lettünk egymás szemében kevesebbek 😊 kiéltük magunkat, nincs bennünk kalandozni vágyás, sem kíváncsiság, teljesen egymásra tudunk koncentrálni és hála a sok tapasztalatnak amit szereztünk az elmúlt években minden remekül működik 😊

2021. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
57%

A 22-es es 28-as válaszoló gondolom ugyanaz, de egyet kell hogy értsek vele férfi létemre, és főleg azon mondatával,hogy ez annak fáj akinek nincs rá lehetősége!!!!

Nagy igazság 😉

2021. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
79%

27


Nem a 22-es válaszoló vagyok de hasonló számok vannak itt is. Hidegen hagy ha a kocsmában rajtam nevetnetek h hány partnerem volt, ugyanúgy nyugodtan és boldogan aludnek el, mert merek úgy élni ahogy én akarok es nem ahogy elvárják.

2021. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!