Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik és együtt képzeltük el a jövőnket... Vasárnap este szakítottunk, mert azt mondta, hogy "nekem most nem kell kapcsolat"

Mit csináljak? Tényleg nagyon hiányzik.. És nagyon szeretem.



2021. aug. 3. 11:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Hát ez aztán komoly magyarázat. Gondolom már dugja, vagy mást dug. Szóval inkább sehogy.
2021. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő már nem szeret, nincs értelme visszaszerezni.

Nehéz szakasz következik most, ne nyújtsd el jobban mint amennyire muszáj. Sajnálom, tarts ki.

2021. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd túl magad rajta. Ha ezek után ráírsz, csak lemész csicskába, és mégrosszabbul fogod érezni magadat.


Szerintem egyébként egyetlen módja lehet az ex visszaszerzésének: ha szakítás után le se szarod, boldogan éled az életedet, és ez valamilyen formában (pl közösségi médián látja a fotóidat az utazásaidról) visszajut hozzá. Ilyenkor elindulhat benne, hogy de hülye volt, hogy egy ilyen jó partit eldobott. Az más kérdés, hogy szerintem ha egy kapcsolat véget ért, azt már soha nem érdemes újrakezdeni.


Illetve mégegyszer leírom a jó tanácsot: soha többet ne keresd (illetve tiltsd le mindenhol + teloszám törlés)

2021. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Ugyanazt tudom mondani mint a hármas. Ha most megpróbálsz újra udvarolni, kedveskedni azzal csak megalázod magad. Jó eséllyel már nem szeret, de azért nem ártana tudni hogy miért nem?

Egyébként ha van még esélyed egyáltalán, akkor legfeljebb úgy ha nem keresed és magától jön rá, hogy talán nem kellett volna szétmenni.

2021. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Válasz a négyesnek: annyit mondott, hogy szeret még, meg hiányzok neki, de nem akar kapcsolatot.
2021. aug. 3. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Tuti már más duga, így is offos, felejtsd el. Pláne csajok csak akkor szállnak ki kapcsolatból, ha már van másik, hogy ne essenek két szék közül a pad alá.
2021. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Öhm ő fiú egyébként
2021. aug. 3. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez a nem akar kapcsolatot duma ismerős. Vagy haverozni akar vagy minden csaj megdöngentni aki hajlandóságot mutat rá vagy mind a kettőt.

Persze hiányzik, meg még érzel iránta, de inkább adj magatoknak időt és ne vesd el annak a lehetőségét, hogy találkozol valakivel akivel tényleg egy irányba akartok haladni.

2021. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem hány ilyen eset volt.. Csak persze lányokkal. Dult a szerelem egész nyáron át, ősszel meg átcsesz barátzónába vicc az egész. Igaz én még hülye fejjel próbálkoztam menteni a menthetőt, de le se sz@rt már, így hagytam meg törlés lett mindenhonnan, úgy se bírtam volna elviselni ha mással jön össze. Aztán persze volt hasonló eset, csak ott meg a csaj nem tudta mit is akar, így már agyvérzések közepette elhatároztam, hogy semmi kedvem komolytalanokkal foglalkozni. Bár ezt néha nem lehet kiszűrni, mert van aki derült égből villám csapás módjára változtatja meg az érzéseit.
2021. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elengedni, mert eddig vele voltam a legboldogabb és hiszek benne, hogy még van közös jövőnk. Én sem bírnám ki ha mással látnám, teljesen összetörnék. Csak vissza szeretném kapni, és ha ez megtörténne, én lennék a világ legboldogabb embere és bármi áron csak vele lennék, de hát álmodozni szabad ugyebár...
2021. aug. 3. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!