Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért védik manapság ennyire...

Miért védik manapság ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés
Múltkor ebédelni mentem, itthon van barátnőm, megbeszeltuk üljünk be valahova enni. Oké. Kocsim szervizbenezert tömeg közlekedéssel utaztam kB 10 percet. Tömve a busz, két 150cm 100 kg ciganylany fel pattan, épp, hogy takarta őket a ruha ahol kell. Rajtam vastag talpú convers torna cipő, farmer térd fölé erő szoknya és póló. Konkrétan majdnem meg vertek a buszon. Az utasok fel voltak háborodva rájuk, több férfi is korem alt véletlen nehogy nekem essenek. Be szologattak, meregettek (180cm vagyok 59 kg). Én rájuk se néztem. Mire jó ez? És akkor miért utaljak a cigányokat? N28
2021. aug. 3. 11:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
41%

Azért vagyok rosszindulatú, mert meg mertem kérdezni, hogy lehet-e tudni mi volt az esetleges előzménye a történteknek?


Huh. Hát jó. Úgy látszik ez egy ilyen nap a Gyakorin, hogy segíteni próbálok, erre lecigányoznak, mert lepontoznak.


Az írásod és a stílusod alapján inkább pont te állsz közelebb a roma kisebbséghez. (jaj ne, most előjött a rasszizmusom. Elhiszitek, hogy magyar vagyok?)

2021. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Az eloireletrol beszéljétek, nem tudom kettőnk közül ki itt az előítéletes!!! Ha fizikai fájdalmat érzel akkor minek vagy még mindig itt? Nem volt kötelező eddig se irkalni csak halkan megsugom!!! ;)
2021. aug. 3. 12:17
 13/40 anonim ***** válasza:
18%
Azért a cigányságnak nehéz megbirkóznia a sok előítélettel.
2021. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Előítélet? Ne nevettes!!! Viselkedni nem tudnak és akkor miről is beszélünk? Előítélet? Na hagyjuk már... Nevetséges
2021. aug. 3. 12:46
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nevettetni akartalak:)
2021. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
16%

Ki védi őket, te idióta.


És amúgy is kamu a kérdés.

Kitalálsz róluk dolgokat, remélem jól megvernek.

2021. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
36%

#10 Azt csak poénból csinálták, csak te voltál utálatos, és ezért mentek neked.

Meg képzelem hogy mentek neked, ha egy sima lefröcskölést a standon agressziónak élsz meg. Mondták mekkora csicska vagy, mint egy kényes kislány.

2021. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Na megjott a kisebbség :)

Remeled jól megvernek? Nem vagy te se túl intelligens!!! Undorító vagy de remélem téged is ;)

2021. aug. 3. 13:16
 19/40 A kérdező kommentje:

Nem azért ment strandra ő sem a családjával hogy a kis füstös talpú zavarogjon közöttük. Mellesleg, megint ki nem tudott ismét viselkedni?


Ezt remélem magadtól is ki tudod találni

2021. aug. 3. 13:17
 20/40 anonim ***** válasza:
82%

Lehet radikális leszek, de a cigányok 95%-a egy genetikai zsákutca, akik nélkül jobb lenne a világ, ha felszállnak a buszra, akkor a buszon büdös lesz, meg hangzavar.


Ha beköltöznek a szomszédba, legyen bármilyen jó a házad, a felét (se) fogja érni, és egy perc nyugtod sem lesz.


Ha bekerülnek egy osztályba, akkor jellemzően túlkorosak, a többi gyerek tehetetlen velük szemben, és az órák minőségét rontják.


Mivel a szép szóból nem értenek, mert funkcionális analfabéta az összes, marad az ütés.


De mi történik ha ütsz? Vagy rád mennek 8-an, vagy ti mentek 8 ellen 8-an de akkor már ugye rasszisták vagytok :)


Ha meg rendőrt hívsz, nem történik semmi, már ha kimernek menni a rendőrök, mert már olyanról is hallottam, hogy a rendőrök nem mertek kimenni az adott helyszínre, érted, a hivatalos rendvédelmi szerv nem mer kimenni, vicc :)

2021. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!