Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért védik manapság ennyire...

Miért védik manapság ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés
Múltkor ebédelni mentem, itthon van barátnőm, megbeszeltuk üljünk be valahova enni. Oké. Kocsim szervizbenezert tömeg közlekedéssel utaztam kB 10 percet. Tömve a busz, két 150cm 100 kg ciganylany fel pattan, épp, hogy takarta őket a ruha ahol kell. Rajtam vastag talpú convers torna cipő, farmer térd fölé erő szoknya és póló. Konkrétan majdnem meg vertek a buszon. Az utasok fel voltak háborodva rájuk, több férfi is korem alt véletlen nehogy nekem essenek. Be szologattak, meregettek (180cm vagyok 59 kg). Én rájuk se néztem. Mire jó ez? És akkor miért utaljak a cigányokat? N28
2021. aug. 3. 11:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy picit a jövőbe akarok tekinteni, akkor azt látom, ha gyereket akarunk vállalni a párommal az alábbi jövőkép marad:


Egyre több roma lesz, egyre nehezebb lesz őket elkerülni, vagy az lesz, hogy járhat a még meg nem született gyerekem egy olyan iskolába, amiben többszörösen bukott cigányok tartják terrorban a gyerekeket, vagy járathatom valami drága magániskolába.


Ráadásul semmi visszatartó ereje nincsen a magyar törvénynek nevezett bárminek is, a közbiztonság 0-a, a céklák meg élnek mint Marci hevesen, na ebből nekem nem kell :)


Aki védi a cigányokat javaslom, hogy fogadjon be párat az otthonába, fel nem tudom fogni, hogy mi az a tulajdonság, amit védeni lehet bennük, alja népség.

2021. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
27%

Szóval azt akarod mondani hogy te ültél békésen a buszon, felszallt két cigány lány és egyből minden ok nélkül neked estek? Ilyen nincs hogy ok nélkül. Max ha pszichiátriai beteg az ember, de kicsi az esélye hogy mindkettő az volt.


Amúgy vicces hogy itt azt írod hogy kitaposnad a belét de ott a többi utasnak kellett megvedenie.

Itt úgyse fogjuk megtudni mi volt a dolog oka mert a sértett kislány csak frocsog.

2021. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

22 # én meg pont neked nem fogok magyarázkodni és ki forgatod amit mondtam!!! :)


Kotozkodesed, piszkalodasod nem engem minősít maradjunk szépen csak ennyiben...

2021. aug. 3. 14:20
 24/40 anonim ***** válasza:
18%
Ahan, miért nem a melletted ulobe kötöttek bele? Vagy a mögötted ulobe? Miért pont beléd?
2021. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, ha már normálisan kérdeznek tőled, akkor alap dolog, hogy normálisan válaszolsz, nem?

Igen, ez pedig pont téged minősít.

2021. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, te direkt csinálod itt a feszültséget!
2021. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Direkt csinálom itt a feszültséget, mégis hogyan él mondod?

Ha igazad lenne és tényleg zavarna akkor szerintem nem írnál ide, nem foglalkoznak az egésszel!! de lehet csak én gondolkozom roszul

2021. aug. 3. 15:20
 28/40 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom a viselkedésed miatt nem voltál szimpatikus a cigányoknak sem. De javítsd ki, ha tévedek. Indokold is.
2021. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Milyen vislkedesemmel? Atya úr isten... 😂 😂 😂
2021. aug. 3. 15:58
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem arulod el mi volt veled a bajuk?
2021. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!