Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem a...

Viszonzatlan szerelem a rosszabb vagy az, amikor nem viszonzatlan ,vannak erzelmek de nagyon nehezen jonnek ossze? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem a masodik.

En egy viszonzatlan szerelembe ahol nem erdekelem egyaltalan a masikat beletotodnek.

De abba hogy ő is erez irantam, mukodne a dolog, odaig vagyunk egymasert, de mégsem lehetunk egyutt, es ha osszejovuk is csak nagyon nehezen ez maga a szenvedes...


2021. aug. 7. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Fiatal vagy mi? A második sokkal jobb. Csak össze kell kapnod magad. Nem megijedni. Én is ezen vagyok.
2021. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb amikor a magam ura vagyok és nem idegelem magam ilyen faxságokkal. Eddig ez jött be a legjobban.
2021. aug. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Viszonzatlan szerelem az valojaban a rajongas ... mennyi tini szerelmes a kedvenc eloadojaba!? :)


A nyogvenyelos szerelem pedig nagy valoszinuseggel 'hazug' erzelem ... az igaz szerelem lekuzdi az akadalyokat.

2021. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A "nehezen összejövő" szerelem is az elején viszonzatlannak tűnik.

.

A "nyögvenyelős szerelem" pedig nem szerelem, hanem 'kényszer-kapcsolat'.

2021. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt hazudja, hogy szeret, közbe le vagy tojva és csal fűvel-fával stb.
2021. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen jönnek össze? Wtf?! Sztem nem is akar összejönni
2021. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!