Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos, ha az utcán...

Mennyire hatásos, ha az utcán kéregető cigányoknak színlelem a külföldi turistát?

Figyelt kérdés

Itt nem az angolra kell gondolni, mivel elég jól tudok oroszul illetve lengyelül is.

Verekedni nagyon nem tudok, egy külföldivel meg szerintem úgysem tudnak nagyon mit kezdeni, szóval ráhagyják a dolgot.



2021. aug. 9. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat fogsz akkor lehet, hogy egyszerűen kirabol abban bízva, hogy külföldiként több pénz van nálad
2021. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ezt csinálom.
2021. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezek nem bírják a reflektorfényt. Simán elég ha elkezded felhívni magatokra a figyelmet, ha nagyon erőszakoskodnak. Amúgy meg elég ha nemet mondasz. Engem mindig békén hagynak egy határozott nem után.
2021. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A bolondot játszd meg inkább vagy a covidost. Nekem bevált
2021. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van hogy elég rájuk néznem bár 180 cent vagyok vagy 150 kiló és szakállas mondjuk sosem bántanék senkit de szerintem ezt ők nem tudják XD :D amúgy jó lehet csak el ne baszd nekem egy ismerősöm csinálta ezt majd egyszer az egyik magyarul utána kiabált, hogy hé kiesett a zsebedből egy ezres amire megfordult és hátranézett így baszhatta :D
2021. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

“Nincs pénzem, nem dohányzom”

szokott lenni a válasz, utána már nem próbálkoznak.

Egyszer eljátszottam, hogy német vagyok, pechemre a csávó is beszélt németül.. :D

Másik eset, nem szóltam semmit, csak néztem ki a fejemből.. na, akkor 3 percig állt előttem, és beszélt.. “Szia, nagyon szép vagy! Ne haragudj! Hahó! Szép lány! Hahó?! Helló?! Bocsánat! Helló! Légyszíves..”

aztán elment 2 métert, ott is elkezdte lehúzni az embereket, nem kapott semmit, úgyhogy visszajött hozzám, még koptatta a száját egy kicsit, aztán sóhajtott egyet, és ott hagyott.

A vége fele már kezdtem kellemetlenül érezni magam, hogy most fogja azt mondani, hogy “mi van kutya? a rák vigyen el, mé’ nem válaszolsz b..m..?!” aztán még be is pancsol egyet, de szerencsére nem :D

2021. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha megtabulod a pesti közönyös stílust, és akkor nem tőled kéregetnek. Addig is ignoráld őket. Külföldiekkel amúgy pont hogy tovább próbálkoznak általában, mert tudják, hogy tájékozatlanabb, nem mozog otthonosan.
2021. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már kitapasztaltam azt, hogy a legjobb az, ha rájuk sem nézel, és elmész mellettük. Ha meg elkezdenek követni, akkor kicsit rájátszok arra, hogy félek tőlük, attól általában visszavesznek.
2021. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általában mindenféle utcai kéregetőnek azt tettetem, hogy csak kínaiul tudok beszélni (olyan jól halandzsázok egy kínaihoz hasonló hangzású szöveget, hogy csak a kínaiul tudóknak tűnne fel a kamuzás), vagy esetleg még a francia az amin tudok halandzsázni úgy, hogy az franciásan hasson. A lényeg, hogy ha jól elsajátítasz egy olyan nyelv utánzását amit kis eséllyel beszél egy hontalan kéregető akkor hamar lekopnak rólad. Hamarabb mintha magyarul utasítanád el, mert akkor még sokan tovább próbálkoznak ha magyarul beszélsz nekik.
2021. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tőlem ritkán kérnek. A nők azért veszik a bátorságot, de nem adok nekik sem semmit, mert lenne munkahely, csak nekik egyszerűbb anélkül. Ha nem tudsz verekedni, használd az eszed. Ha durvul, vegyed elő a mobilt és hívjad a rendőrt vagy vigyél magaddal spray-t, kalapácsot, karomcsapdát, ahogyan nagynéném
2021. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!