Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövérek! Titeket szóltak már...

Kövérek! Titeket szóltak már meg az utcán?

Figyelt kérdés
Én az utolsó 10 kilóm óta vettem észre hogy szaporodnak a megjegyzések (150 kg körüli fiatal srác vagyok). Legutóbb a Blaha Lujza téren dagadt disznóztak le. Kíváncsi vagyok, más kövéreknek is beszólnak? Hány kiló körül vettétek észre?

2021. aug. 12. 09:20
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

És mutogassam a papíromat minden járókelőnek? Másrészt ilyen alapon mindenki "bűnös" valamiben, a kövérség csak azért van szekálva mert látványosabb, mint a legtöbb.


Félreértés ne essék, felőlem bunkózzanak, de valamiért itt meg az fáj egyeseknek, ha az ember ezt megnevezi annak ami, azaz rosszindulat, taplóság, más ellen irányuló verbális ártó szándék. Mintha a másik oldalnak esne nehezére "vállalni a felelősséget" a tetteikért.

2021. aug. 12. 12:43
 32/43 anonim ***** válasza:
56%

Eddig még nem voltál igazoltan beteg vagy csak azt hitted, hogy ennek nincsen semmi jelentősége? Hatalmas különbség van a betegség és az önhibából eredő kövérség között.


Ha valójában nincsen igazolt betegséged (remélem azért a szövegértés megy és nem kezdesz el hisztizni, ha ez nem érint) akkor az eddigi megnyilvánulásaid alapján nyugodtan leélheted az életedet áldozat szerepben - ami rövidebb lesz egy 10-15 évvel, mint lehetne - mivel senki sem fog segíteni rajtad. Csak te tudnál segíteni magadon, de úgy tűnik, hogy erre nulla hajlandóságot mutatsz. Azt a 80 kg-ot 2 év alatt le lehetne adni, ha lenne egy biztos terved, elhatározásod és kitartásod.

2021. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
73%

Igazat adok a 25-ös válaszolónak. Tegnap voltunk kint strandon, és talán egy jótestű nőt meg pár izmos férfit, de kezdődő apukatestűt láttam. Eu-ban a legkövérebbek vagyunk, világon a 4. a rangsorban. Ennyi betegség miatt elhízott ember nincs. Különben sincs sok olyan betegség, ami ilyen kóros elhízáshoz vezetne.


"Amúgy vállalom a tetteim következményeit, együtt tudok élni mások bunkóságával, elvégre nem engem minősít."


Hát akkor nem értem a vergődésedet.... Menj el sétálni, közben zenét is hallgass, jobban érzed majd magad utána, és kalóriát is égettél.


"Most komolyan nekem kéne szégyellnem magam érte? Inkább te szégyelld magad, hogy másokat a hátuk mögött beszélsz ki."


Mind a ketten szégyenkezzetek.

2021. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Köszi, el is szoktam! És nem fogok szégyenkezni, nincs mire.
2021. aug. 12. 14:42
 35/43 anonim ***** válasza:
58%

Majd 90 kg zsírfelesleg van rajtad, de nem szégyelled magad érte. 😂 Oké, keress fel egy pszichológust, vagy táplálkozás szakértőt.

Miért eszel ilyen sokat? Miért vonsz magad köré egy ilyen zsírfat? Mitől akarod elfalazni magad? A mértéktelen zabálásnak lelki okai vannak.


Egyébként pedig szólásszabadság van, elméletben. Tehát nyugodtan ki lehet mondani, amit gondolsz. Amiről pedig nem tudsz, az miért fáj neked? A hátad mögött így is kibeszélnek, csupán én el is árultam neked, hogy én egy vagyok a sok közül.

2021. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
A szólásszabadság visszafele is érvényes, nekem ugyanúgy jogom van kritizálni aki bunkó módon (vissza)él vele.
2021. aug. 12. 15:40
 37/43 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen igaz a mondás: Mond meg az igazat és betörik a fejed.
2021. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
76%

Engem egyszer a város közepén leszóltak amikor a hugomnak mentem ajándékot venni. Azt kaptam hogy "mész zabálni, dagadék?" alacsony, 90 kg és 160 cm körüli tini vagyok, sajnos nem tudtam fogyni.


Én bele törődtem hogy vannak ilyenek

2021. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
17%

#38

"sajnos nem tudtam fogyni."

Hormonproblémás vagy, vagy miért vagy extrém elhízott? Mennyit és miket eszel egy nap? Miket szoktál mozogni? Legalább 40 kg zsírfelesleg van rajtad. Ha nem akarsz sokáig élni, akkor ne is foglalkozz a fogyással és az egészségeddel.

2021. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarok sokáig élni, sőt, már unom is. Mozogni van kevés lehetőségem, otthon futok.

Esetleg kevés vizet iszom.

2-3 diétán vagyok túl, zabkása, napi 2 óra futás.

Tisztában vagyok azzal, hogy ez így nem helyes. Próbálok továbbra is tenni érte.

2021. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!