Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövérek! Titeket szóltak már...

Kövérek! Titeket szóltak már meg az utcán?

Figyelt kérdés
Én az utolsó 10 kilóm óta vettem észre hogy szaporodnak a megjegyzések (150 kg körüli fiatal srác vagyok). Legutóbb a Blaha Lujza téren dagadt disznóztak le. Kíváncsi vagyok, más kövéreknek is beszólnak? Hány kiló körül vettétek észre?

2021. aug. 12. 09:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Anno két csaj tett rám megjegyzéseket a hátam mögött a buszmegállóban. Azt hitték nem hallom, mert zenét hallgatok. De épp akkor merült le a Walkmanemben az elem, úgyhogy volt szerencsém végig hallgattni őket. Több utcai beszólás nem rémlik. Jellemzően az általanos iskolában csesztetett néhány diák és tanár. Valamint pár osztálytársam is, csak hogy érezzem a törődés. De hála az égnek ez véget ért mikor középiskolába mentem. Ott már normálisan álltak hozzám az emberek és azóta sem ért komolyabb atrocitás a súlyom miatt.
2021. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk nem értem, hogy akit zavarnak a megjegyzések, miért nem tesz ellene?

LE lehet fogyni, de egyszerűbb a kifogásokat keresni, meg sírni, hogy ledagadtoztak.

2021. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem téged miért zavar, hogy erről beszélünk? Ledagadtozni a másikat bunkóság, ahogyan az is az, ha valakit azért csesztetnek mert "túl sovány". Ettől még persze lehet fogyni, de azon a tényen nem változtat, hogy a másik ember paraszt volt.
2021. aug. 12. 10:26
 14/43 anonim ***** válasza:
56%

Igen, paraszt a másik, de szerinted milyennek kéne egy ideális világban lennie a másiknak, ha nem teheti szóvá a másik ember súlyát? Ha konstruktívan mondaná valaki, hogy "figyelj, ez így nagyon nem egészséges, valamit tenned kéne ellene" az oké lenne?


Mert ha a ló túloldalát nézzük, ezt a #bodypositivity-s hülyeséget, annak sincsen semmi értelme. Hülyeség hitegetni a másikat, hogy fogaja el a túlsúlyát, amikor ezzel a saját egészsége ellen tesz.

2021. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
64%
Csak arra akartam célozni a #14-es válaszommal, hogyha nem tudsz magaddal őszinte lenni, akkor ha "szerencsés" vagy majd más lesz az helyetted. Kérdés, hogy veszed-e tőle a lapot vagy nem.
2021. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan lenne az ideális világ, amit leírtál. Az emberek nem bunkók, a kritikák konstruktívak, és az idegenek nem érzik szükségességét hogy beszóljanak. Eleve hazugság azt állítani hogy ott a másik ember egészsége aggasztja őket. Egyszerűen csak jólesik nekik belerúgni valakibe.
2021. aug. 12. 10:41
 17/43 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok kövér, de az egyik barátom igen. Sétáltunk az utcán, és odaszóltak neki, hogy: "Fogyjá' má' le!"

Mondanom sem kell, hogy az ilyenek idióták, nem kell velük foglalkozni.

2021. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Na ezaz, vajon azt az idiótát aki beszólt tényleg úgy aggasztja a másik egészsége? Aligha...
2021. aug. 12. 11:00
 19/43 anonim ***** válasza:
49%
Attól még aggaszthatna téged a sajátod.
2021. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
40%
19-es hagyd már békén. Van aki nem tehet róla, hogy ilyen, pl. genetika, vagy hasonlók.
2021. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!