Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövérek! Titeket szóltak már...

Kövérek! Titeket szóltak már meg az utcán?

Figyelt kérdés
Én az utolsó 10 kilóm óta vettem észre hogy szaporodnak a megjegyzések (150 kg körüli fiatal srác vagyok). Legutóbb a Blaha Lujza téren dagadt disznóztak le. Kíváncsi vagyok, más kövéreknek is beszólnak? Hány kiló körül vettétek észre?

2021. aug. 12. 09:20
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
53%

#40

A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik. A diéták semmit se érnek. Életmódot kell változtatni és fejben kell rendbe tenni a dolgokat.

A nasikat, minden szennyet felejts el. Napi minimum 2 liter vizet kell innod, más italt ne igyál.


Legyen erőd és kitartásod a fogyáshoz.

2021. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Hm, utcán nem rémlik. Talán egyszer buszoztam suliból haza, tele volt, az utolsó helyek egyike az enyém lett a négyes ülésnél.

Szállt fel a következő buszmegállóban 2 csaj, és az egyik-aki nagyobbnak tűnt nálam- beszólt valami olyat, hogy nem férek el, mert akkora vagyok, pedig csak a vállam lógott ki.


Az első súlyommal kapcsolatos "beszólás", amit hallottam és amire emlékszem, az akkor történt, mikor 8-ban orvosi vizsgálatról mentünk vissza suliba. Az egyik lány exosztály társam "súgta" - nem tudom, hogy annak szánta-e, mert hallottam -, hogy "~Nevem~, 69 kg", akinek mondta csak annyit felelt, hogy "És akkor mi van?".

Most nem tudom, hogy azért mondta, mert 1.sok a súlyom,

2.69 hahaha, 3.nem néztem ki annyinak és csodálkoztam.

De nagyon szarul esett, mert ő is csak pár kg-val volt könnyebb...


Most vagyok 164 cm 91 kg... Vírus előtt 84 voltam, mert előtte fogytam 10 kg-t...

Szemészem gyanakszik, hogy hormon gondom van, mert akkor kaptam szemüveget, mikor híztam, és elég erős kar szőrzetem van,amit bortválok is, viszont nem voltam még kivizsgáltatni, mert le tudtam egyszerűen fogyni 10 kg ~2 hónap alatt. (igen, nem biztos, hogy nincs gondom)



Plusz teljesen szubjektív vélemény:


Nem értem miért fáj x-nek ha én kövér vagyok. Igen, nem túl szép a stria, meg a narancsbőr. Nem egészséges NEKEM. De, mások ismeretlenül ne "mártírkodjanak", hogy "jajj az egészséged, tönkre mennnek az izületeid". Igen, ezek mind igazak. De nem mindenkinek egy meghatározott korban kattan, hogy basszus igen, fogyni kell. Az ilyen "hahah dagadék, röff" beszólások, meg rohadtul nem segítenek. Most hidd el, egy kövér embernek alapból elképzelhető, hogy vannak lelki problémái, amiket nem ismer f/el, de a gúnyolással még jobban "sötétségbe" taszítják.

Nem mindenkinek hat motivációsan a negatív kritika, hogy csak azért is megcsinálom, mert azt mondták nem, ahogy írtam csak rosszabb lehet.



Még 1x SZUBJEKTÍV gondolatom, ha máshogy gondolja valaki, és normálisan képes megfogalmazni, elfogadom, nem biztos, hogy egyet fogok érteni, de elfogadom.


Ha esetleg nyelvtani hibát, vagy elírást követtem el, bocsánat, de ilyen kis rubrikában nehéz vissza lapozni, hogy ne folyjon össze a szöveg, mégha tagolom is.

2021. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Vuk-91 ***** válasza:
85%

Vannak olyan "kövér" emberek (bár nem tonnás túlsúlyra kell gondolni) akik jól érzik magukat a bőrükben, nem kell mindenkinek pofázni, hogy "fujj de egészségtelen" meg ilyenek. Mindenkinek a saját döntése kellene legyen (persze van kivétel, lásd: Élet 250 kiló felett), hogy akar-e fogyni vagy csak szintet akar tartani.


Az a baj sajnos, hogy sokan állatiasak, és azt élvezik, hogy másoknak fájdalmat okoznak. Őket nem érdekli az egészséged. Nekik csak egy kifogás kell, hogy kicsúságoljanak. Aztán meg csodálkoznak, ha egyszer egy áldozatuk csúnyán visszacsap.

2021. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!