Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövérek! Titeket szóltak már...

Kövérek! Titeket szóltak már meg az utcán?

Figyelt kérdés
Én az utolsó 10 kilóm óta vettem észre hogy szaporodnak a megjegyzések (150 kg körüli fiatal srác vagyok). Legutóbb a Blaha Lujza téren dagadt disznóztak le. Kíváncsi vagyok, más kövéreknek is beszólnak? Hány kiló körül vettétek észre?

2021. aug. 12. 09:20
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
53%
#20 Kifogásokat mindig lehet keresni, és ráfogni a genetikára. Én endomorf testalkatú vagyok, még egészen kisgyerekként is pufi voltam és kinéztek, kiközösítettek. Jól meghíztam annak ellenére, hogy nem zabáltam szenny kajákat. Aztán kínkeservesen, de leadtam a kilókat, mire felnőttem. Minden apróságtól felfelé indul a mérleg. Ha egyszer mekis kaját eszek, akkor azért napokig lehet kínlódni, hogy leadjam a pluszt. Elég szigorú diétát kell követnem, hanem megint az lenne, mint azelőtt. Ez a Karácsony is jó példa volt rá, elengedtem magam, 2-3 hét alatt 5 kiló feljött, aztán tavaszig kínlódtam, hogy adjam le újra. Irigykedhetnék más emberekre, akik zabálhatnak amit akarnak, mégse híznak, vagy tehetném én is azt, és ráfoghatnám a rossz genetikámra, de nem teszem. Ha azzal jár az esetemben, hogy ne egyek sose amit szeretnék, hogy ember formájú maradjak, akkor azt teszem. És nem ujjal mutogatok másra, aki szerencsésebb, vagy magyarázom körbe, hogy rossz a genetikám...
2021. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Rendben, ügyes vagy #21. Sajnálom, hogy ezek szerint neked különösen peches a genetikád, hogy ilyen extrém módon oda kell figyelned, miből mennyit ehetsz. Sikerül akaraterővel kompenzálnod, ez nagyon király. Attól még a kövér emberek is "ember formájúak", senki nem mutogatott itt senkire, hogy más lenne a hibás, szó sem volt kifogásokról.
2021. aug. 12. 11:29
 23/43 anonim ***** válasza:
64%

Több olyan emberről is tudok akiknek olyan betegsége van amitől úgy néz ki mint ha kövér lenne,ők például egyáltalán nem tehetnek erről, de vannak az okosok aki még is csesztetik őket,persze ha meg tudja mi a betegség akkor már is meghúzza magát.


Tudok olyan emberekről is akik betegség miatt soványak,őket meg azért csesztetik.


Ha sovány az ember az a baj,ha kövér az,muszáj mindenbe bele kötni?


Mindenki foglalkozzon saját magával,alakítsa úgy az életét ahogyan ő gondolja,majd ha sikeres tud lenni egészségyügsileg és valaki kér tőle tanácsot akkor segítsen neki,ne akkor utasítsa azt vissza...

2021. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Összenéztek és kiröhögtek

Gúnyosan néztek rám, összesúgtak, mutogattak...

Általában akkor ha nadrágban vagyok, és mivel az testhezálló, jobban kiadja a nagy seggem. A legtöbb eset buszon történt.

2021. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
62%

Én pl. az adott ember háta mögött szoktam megjegyezni a páromnak ezeket. Annyira szánalmas, mikor egy kövér csaj tangás fürdőruhát vesz fel, vagy olyan ruhát, ami csak vékonyaknak való. Nincs se önkritikája, se reális önképe. Hogy nem zavarja őket, hogy közröhej tárgyává teszik saját magukat? A zsíros, narancsbőrös, hatalmas s..ggére senkinek nem kíváncsi.


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel. Viszont nem ezért hazánk Európa 4. legelhízottabb országa.


Kérdező, gondolom nem betegség miatt híztál meg ennyire. Persze bunkóság beszólni a másiknak, de te meg tanuld meg őket kezelni, és elfogadni az igazságot. Kövér vagy, mert pl. zabáltáltál minden szemetet és nem mozogtál. Vállald tetteid után járó következményeket.

2021. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Nincs olyan hogy "csak vékonyaknak való"... maximum a vidámparkban, ahol lehet súlylimit.


Amúgy vállalom a tetteim következményeit, együtt tudok élni mások bunkóságával, elvégre nem engem minősít. Most komolyan nekem kéne szégyellnem magam érte? Inkább te szégyelld magad, hogy másokat a hátuk mögött beszélsz ki.

2021. aug. 12. 12:20
 27/43 anonim ***** válasza:
60%

Pi..csagatya csak vékonyabbaknak áll jól. Tangás fürdőruha úgyszintén.


Szóval, bárki, aki elmondja az igazat, akár szemedbe vagy hátad mögött, amiről nem tudsz, az mind bunkó. 🤣 Oké, értem.

2021. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Pontosan. Ne beszélj ki másokat, már az óvodások is értik.
2021. aug. 12. 12:37
 29/43 anonim ***** válasza:
62%
Látom nem érted, hogy mire céloznak. Nem, nem mások bunkósága miatt kéne szégyellned magadat, hanem a saját hanyagságod, nemtörődömséged miatt, amit saját magaddal szemben tanusítasz. Ha nincsen róla papírod, hogy valami krónikus pajzsmirigy betegséged vagy egyéb problémád lenne ami hízáshoz vezet, akkor bizony csak saját magadat okolhatod a túlsúlyodért.
2021. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
63%

Rá van írva a homlokára hogy pajzsmirigy betegség miatt kövér? Esetleg odamégy megkérdezni,majd nyugtázod hogy "jah oké, csak zabálás miatt vagy kövér. Akkor cikizhetlek. "?

A betegség miatt kövéreket is ugyanúgy kibeszéled, kiröhögöd.

2021. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!