Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez nagyon rémisztő lenne?

Ez nagyon rémisztő lenne?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a legjobb netes barátommal. Szeret sörözni és tudom is hova jár, ismerik őt ott. Nagyon rémisztő lenne, ha megbeszélném a kocsmával, hogy meghívom őt egy sörre és ha ott van akkor odaadják neki? Persze a nevemet nem árulják el neki csak annyit hogy bocsánat vkitől. Ez így nagyon ijesztő?

Nagyon makacs fajta, hirtelenharagú, nem fog egy ideig válaszolni az üzeneteimre.

Én nagyon szeretem őt, nem akarom hogy haragudjon.



2021. aug. 13. 15:31
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ijesztő, viszont nincs arra garancia, hogy rájöjjön arra, hogy tőled van a sör. Tisztább és egyenesebb megoldás az, ha megbeszélitek a dolgokat.
2021. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nos nem akarom hogy tudja hogy tőlem van, mert félek zaklatásnak venné. De minden pénteken ott sörözik, és mikor kicsit ittas akkor sokkal kedvesebb velem, hátha most is hat rá az alkohol.
2021. aug. 13. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a barátodnak lehet, hogy mindig piálnia kellene, hogy kedves legyen veled? Nem jó kilátások.
2021. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha berúgva kedvesebb veled,akkor tényleg jó barátság ez?
2021. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ettől a kis "akciódtól" megenyhülne feléd,vagy egyenesen megbocsájtana neked?


Egyébként szerintem személyesen jobb lenne megbeszélned vele.


Ha pedig egyszerűen nem enged,akkor szerintem nem éri meg ez a barátság:(

2021. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy csak berúgva kedves, hanem akkor nem haragszik meg olyan gyorsan, hanem olyan nyugis, amilyen állapotban most kellene nekem. Hogy nyugodtan megbeszéljük a dolgokat.

Üzenetet is írnék neki, de a sör titok maradna. Személyesen nem tudok vele beszélni, mert elég messze lakik.

2021. aug. 13. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát azért tepersz, hogy egy alkoholista kocsmatöltelék lerészegedve kedves legyen veled?!

Nem semmi.

2021. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ijesztő. Én örülnék az ő helyében.

Az, hogy neked van-e szükséged ilyen emberre az életedben, vagy hogy ebből a pár infóból hitelesen állították-e fel a profilt az előttem szólók, az teljesen más lapra tartozik.

Szerintem maga a gesztus aranyos.

2021. aug. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!