Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő az a fiatal, aki a...

Elítélendő az a fiatal, aki a mai világban szexuális munkával (is) keres?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném. Nem rólam van szó, mert egyrészt van párom, másrészt nálam a szex egy olyan dolog, amire csak úgy vagyok képes ha maximálisan élvezem. Ez igaz a képküldésre is, egyszerűen nálam ez egy bensőséges dolog.

De azon gondolkoztam, hogy akinek van gyomra hozzá, miért ne csinálhatná? Ha belegondolunk, a mai lakásárak 30 milliótól kezdődnek, a "tisztességes" munkával kereshető fizuk pedig 400-nál zárulnak (kivéve ha nagyon tanult az ember, vagy jókor volt jó helyen).

Szeretnék edzeni, tanulni, nem busszal járni és normálisan étkezni. Ezek nem nagy igények. De így is itthon kell laknom, mert egyszerűen nem tudok elköltözni, pedig nincs rossz munkám. Kezdek kilátástalan helyzetbe kerülni, mert szeretnék egyetemre is menni, ami közben sokkal kevesebbet fogok tudni dolgozni is.

Komolyan, lassan irigylem azokat, akiknek van gyomra a szexmunkához. Havi 800K, napi pár óra farokverésért. Ha "csak" képeket árulsz is jó pénz.

En régen elítéltem az ilyen lányokat (és fiúkat), de manapság teljesen megértem az álláspontjukat. Könnyű pénz a semmiért, és nem kell aggódni, úgy él ahogy akar.

Ez csak az én vélemenyem, a tietek?



2021. aug. 13. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
#9 okostelefonért meg LCD TV-ért megérte mit ne mondjak!
2021. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Aki pénzért baszik az k×rva.


Ezt lehet csűrni csavarni ezen az egyetlen dolgon amíg világ a világ nem lehet változtatni.


Szóval elítélendő e ha valaki K×RVA?


Számomra igen. Hogy miért? Mert ennél lejjebb ember nem süllyedhet, a méltósága eltűnik. Egy darab rongy amit valaki használ. Egy K×RVA.


Letörölhetetlen billog.

2021. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11 természetesen nem érte meg szerintem sem, sőt...

9-es voltam

2021. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!