Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ezen tényezők alapján...

Miért ezen tényezők alapján mérik az ember értékét a mai társadalomban? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Feltűnő, hogy manapság már szinte csak az számít, hogy ki mit tett le az asztalra, milyen végzettsége és munkahelye van.

Mert megfigyeltem, hogy azt az embert, aki például csak érettségivel rendelkezik, és nincs munkája, semmibe veszik, megvetik, lenézik.


2021. júl. 27. 10:02
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
37%

A kérdező csak azért írta ki a kérdést, hogy sajnáltassa magát, mindenkit hibáztasson az ő nyomorult élete miatt, képtelen elfogadni, hogy egyáltalán nem az van, amit ő annak gondol.

De ha neki így jó, akkor oké, de azt ne várja el, hogy mindenki osztozzon is ebben.


A kérdező eleve pszichés eset, tehát normális, épp eszű gondolkodást, realitást nem lehet elvárni tőle. Egy beteg ember önző, azt hiszi, hogy csak az van, amit ő akar és amit ő gondol.

Majd ha meghalnak a szülei és teljesen egyedül marad, majd akkor az óriás csecsemő hirtelen felnő és az életképtelen gyerekből remélhetőleg életképes egyed lesz.

2021. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


51-es válaszoló (10:54)

Azon is gondolkodtam már, hogy esetleg öngyilkos leszek majd szüleim halála után. De nem lennék képes megtenni.

Egyébként teljes mértékben hülyeséget írtál le ebben a 7 sorodban.

2021. júl. 28. 11:35
 53/55 A kérdező kommentje:
(Nem kizárólag csak én tanúsítom.)
2021. júl. 28. 11:39
 54/55 anonim ***** válasza:
37%

Miben is írtam h..lyeséget? Talán életképes vagy, megállsz a saját lábadon, önállóan, egyedül élsz a saját lakásodban? Úgy tudom, hogy munkanélküli vagy és a szüleiddel laksz. Önmagadat ellátni képtelen vagy, de a beteg nagypapádat ellátod. Valahogy miért érzek kettőséget? Ha őt el tudod látni, akkor miért nem vagy képes egyedül élni, szülői segítség nélkül?


Írtad, idézem: "Orvosilag igazoltan paranoid skizofréniám, autizmusom és szorongásos zavarom van." Tehát, pszichés, beteg eset vagy. Megint nem írtam h..lyeséget.


"Azon is gondolkodtam már, hogy esetleg öngyilkos leszek majd szüleim halála után."

Tehát, megint beigazolódott, hogy ÉLETKÉPTELEN VAGY! Az ilyenekért, bocsi, de nem kár.

2021. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

"Az ilyenekért, bocsi, de nem kár."


Sajnálom, hogy így gondolod. Részemről befejeztem a társalgást.

2021. júl. 28. 12:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!