Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen ki mit ért el...

26 évesen ki mit ért el eddig? Hogyan alakult az életetek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 08:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Lassan 28, de remélem válaszolhatok én is.


Van kb 5,5m Ft spórolt vagyonkám, meg valamennyire elindultam azon az úton hogy megtanuljam kezelni a belső démonaimat. Szóval nem túl sok mi, de nem panaszkodok, nincs rossz sorom. :)

2021. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
25 leszek, de azert valaszolok. 22 eves koromra sikerult kegyetlenul elhiznom, amin csak tavaly ev vegen kezdtem el dolgozni, szoval a legfrissebb eredmenyem az 25 kg fogyas. 23 eves koromra lediplomaztam, van egy jol fizetos szakmam, de nem tudok belole sokat felretenni, a sporolas nem az erossegem, szoval kis tulzassal marol holnapra elek. Orokoltem egy hazat, de eleg regi, szoval legalabb egy uj haz arat ra kene kolteni felujitasra, de akkor mar le is lehetne bontani es ujat epiteni a helyere, ami az elbaszott arakat tekintve eselytelen meg normalis fizetessel is (hitelt nem akarok felvenni). Autom, jogsim nincsen. Ugy erzem, hogy nem tartok "sehol", de nem is banom.
2021. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
78%
Hmmm amikor 26 éves voltam, inkább 27 de talán releváns, akkor vettem meg a lakásomat, most 31 vagyok, de lakáshitelem már nincs, azóta vettem mellé parkolót és most épp autón gondolkozok, egy jó ideje egyedül vagyok, de pár napja találkoztam valakivel és ha az összes isten úgy akarja az égben akkor még ebből bármi lehet
2021. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
En 24/F vagyok. Az elmúlt 3 év alatt 20 kg-t fogytam, erre vagyok a legbüszkébb és ez az egyetlen valamire való érdemem egész életemben. Nagyon sok rossz döntést hoztam, melynek következtében még csak most kezdem 3. évemet az egyetemen, levelező tagozaton. Mellette dolgozok, gyűjtögetek. Sajnos még szüleimmel élek. A legfontosabb viszont az lenne nekem, hogy a stressztűrő képességemen és a kínzó önbizalomhiányomon változtassak. Emberileg kell rengeteget fejlődnöm.
2021. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
26 éves vagyok. Már férhez mentem (férjem 29 éves), vettünk egy saját (hitel nélkül) kertes házat, van két kutyánk és egy cicánk. Mind a kettőnknek van saját autója. Ő külföldön dolgozik én itt Magyarországon könyvelőként.
2021. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
73%
5-ös. Tehát amit elértél az az, hogy sikerült jól választanod? :D
2021. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

29 vagyok.időrendi sorrendbe írom a főbb dolgokat:

20 èvesen elköltöztem a szüleimtől, 130 km távolságba.

-21 èvesen összejöttem leányzóval.

-23 èvesen összeköltöztem barátnőmmel.

-23 èvesen megtaláltam èlet munkáját, ahol a mai napig imádok dolgozni.

25 ès 28 èvesen előre lèptem a munkahelyem.

-25 èvesen eljegyeztem a barátnőmet, immárenyasszony

-27 èvesen letettem a jogosítványt, majd megvettem èletem első autóját

28 èvesen házasságot köttem, innentőm már a felesègem

-29 èvesen megvettük az albèrletünket, immár nem albèrletet, hanem hitelt fizetünk

2021. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Hűha. Fogós kérdés. Hát, én kb egy éve dolgozok, ami egyhuzamban történt, előtte kisebb munkáim voltak, meg sokat suliztam is.

Kb pár milliónk van félretéve, meg van egy drága autónk a párommal. Ő már régebb óta dolgozik. Ez minden vagyonunk.

En jelenleg betanított melós vagyok, nem sikerült egyelőre a diplomámmal elhelyezkedni. De most nyelvet tanulok, es remelem kitörök vele innen.

Úgy kb ennyi. Se ház, se 10 millió a számlámon, de még csak egy munkahelyem sincs, amire büszke lehetek. Házvételre, gyerekre talán 30 éves koromra számítok.

Nem vagyok vele épp elégedett, de ezt dobta eddig az élet.

2021. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%

24 vagyok, de azért leírom. Elvégeztem az egyetemen egy alapszakot és egy mesterszakot, illetve felvettek PhD-képzésre. Ezt fogom kezdeni szeptembertől. A PhD mellett majd próbálok egyéb területen is tapasztalatot szerezni, ami a mesterszakos tanulmányaimhoz kapcsolódik, de hogy hol és milyen formában, még nem találtam ki.

Van 3 felsőfokú nyelvvizsgám, de célom, hogy fejlesszem a nyelvtudásom, amennyire lehetséges, hogy szinten tartsam. Egy új nyelvet is szerettem volna megtanulni PhD mellett, de nem biztos, hogy belefér.

Sajnos vezetni nem tudok és ezért kicsit haragszok magamra, amiért nem tanultam meg hamarabb, de a doktori képzés mellett lehet, hogy szeretnék, persze egy KRESZ-tanfolyammal kezdenék. Ez még csak tervezgetés.

Én még sajnos nem dolgoztam sehol, kivéve mikor nyelvórákat adtam magánban, de az egyetemi évek alatt nagyon sok ösztöndíjat kaptam, így abból bőven van félretett pénzem. PhD-n meg állami ösztöndíjas leszek, szóval kapom azt a pénzt, beadtam pályázatot egy másik ösztöndíjra, nem tudom megnyerem-e,ezekből azért simán boldogulnék ha mindkettő meglenne, de azért tapasztalatszerzés miatt is és anyagi okokból is vállalnék valami munkát.


Nem bántam meg, hogy nem dolgoztam egyetem mellett és azt sem, hogy PhD-ra jelentkeztem (fel is vettek), de azt megbántam, hogy nem tanultam meg vezetni évekkel ezelőtt.

2021. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen volt egy durva betegségem (daganat), ami egy időre megtorpantott. A családom támogatása nélkül nem tudom, mihez kezdtem volna. A kortársaimhoz képest nem tartok ugyanott, most 25 vagyok, jövőre fogok végezni az alapszakommal. Vannak nyelvvizsgáim, jogsim, amit még a betegség előtt szereztem,

vannak terveim. Megvagyok.

2021. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!