Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen ki mit ért el...

26 évesen ki mit ért el eddig? Hogyan alakult az életetek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 08:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem értem el.

Csóró, munkanélküli vagyok.

26/F

2021. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

1,5 millió saját megtakarítás, szülőktől 5 millió amihez még nem nyúltam hozzá.

Más hasonló korú ismerősöm már elköltötte volna.


Kocsi nincs mert nem szükséges, ház nincs, albérletezek még.


Család nincs.


Gondolom nagy vonalakban erre voltál kíváncsi kérdező.

2021. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptemberben töltöm a 26-ot, szóval gondoltam, válaszolok. Bár nagyon nem ott tartok az életben, ahol szeretnék.


- Van egy közgazdász BSc diplomám, a mesterszakból pedig maradt hátra egy évem, tehát jövő nyáron diplomázom. Mellette esti grafikus OKJ-n vagyok, februárban lesz a záróvizsga.

- A megtakarításom 1 millió Ft körül van.

- Van egy kutyusom.

- Párom, gyerekem nincs. Habár arra büszke vagyok, hogy kiléptem egy mérgező kapcsolatból múlt télen. Szerintem ezt már tekinthetem személyiségfejlődésnek, és az egészséges önbecsülés kialakításának.

- Jogsi sajnos nincs, de a napokban tervezem elkezdeni.

2021. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Én még csak most leszek 20 éves, de nagyon jó volt olvasgatni a hozzászólásokat, gratulálok azoknak, akik ennyi mindent elértek :)) de szerintem azok se csüggedjenek akik esetleg nem ott tartanak ahol tervezték, fiatalok vagytok mind, előbb-utóbb összejön minden :)


írok én is pár sort magamról;

tavaly érettségiztem, idén egy okjt csináltam, szeptembertől fogom kezdeni ennek az úgymond "továbbképzését", valamint mellette egyetemen leszek, plusz folytatom a munkát

van már egy nyelvvizsgám, de most rászeretnék feküdni a tanulásra, és jövő tavasszal még 2 nyelvvizsgát letenni (középfokon)

ezen kívül szeretnék még egy szakra jelentkezni valamikor, emiatt dolgozom, hogy ha majd odakerül a sor, és elfogynak a féléveim, akkor tudjam finanszírozni, + okj-s képzéseimet is ki tudjam fizetni

jogsim van, autóm nincs, és a szüleimmel élek

2021. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
22%

Mindenki, aki itt eddig választ adott vagy valami anyagi síkon értelmezhető "sikert" említett meg, vagy valami olyan eredményt, ami valójában csak egy előre elkészített struktúrában történő elhelyezkedést jelenti.


Az emberek azt hiszik, van döntésük és saját akaratuk és kitartásuk eredménye az, amit elértek. A valóság viszont az, hogy egy előre kialakított rendszerben kapnak egy szerepet. Könyvelők lesznek, kőművesek, mentálhigiénés szakértők és még sorolhatnám.


Az élet értelme viszont nem ebben mutatkozik meg, hanem abban, hogy olyan dolgokat teszel, amelyek ebben a kereskedői, kiegyenlítésre törekvő, másoló és szaporító rendszerben a legnehezebb: lemondani valamiről, a saját károdra, ellenszolgáltatás nélkül persze.


Na majd ha ezt sikerül valakinek elérni, akkor beszélhetünk.

2022. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ezt melyik filmből idézted? 🫣😂
2022. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Vágom, idő kell még nektek, de majd megértitek ti is :)
2022. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!