Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki így ráírni egy ismeretlenre?

Ciki így ráírni egy ismeretlenre?

Figyelt kérdés

Ciki ráírni egy ismeretlenre ha nem ismerkedés, párkapcsolat céljából írok? Ismerek valakit, akivel én már egy ideje nem tartom a kapcsolatot, de meg szeretnék róla tudni valamit, ami elég fontos lenne (kis semmiségek miatt nem foglalkoznék vele, de ez tényleg fontos) és mivel az illetővel nem beszélek már és nem is szeretnék, ezért csak olyanoktól érdeklődhetek, akik őt ismerik, de engem nem.

Ha egy ilyen embernek írok úgy, hogy én nem ismerem, az nagyon ciki? Persze ha kérné és nagyon érdekelné, elmondanám neki, hogy miért tőle kérdezem és miért kérdezem egyáltalán.



2021. aug. 23. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd. A facebook amúgy se arra való, hogy vadidegenekre írogass,főleg ezért. Ha kiderül, hogy valaki kutakodni akar utánam, eléggé pipa lennék, és megkérném az illetőt, hogy szálljon le rólam.
2021. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Amúgy jó okom lenne rá, szerintem érthető indok lenne, de mindegy. Itt nem szeretnék belemenni.
2021. aug. 23. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!