Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az olyan embereket, akik...

Az olyan embereket, akik másnak a szavába vágnak, mennyire tartjátok bunkónak?

Figyelt kérdés

Mondjuk lehet, hogy velem van a baj, sűrűn előfordul velem, hogy elkezdek mondani valamit, és mintha meg se hallanák, mondják párhuzamosan (hangosabban) a magukét. Pl anyósom is ezt csinálja velem folyton. Kivagyok ettől. Ilyenkor mit tegyek?

26N


2021. aug. 29. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyod a mondandójával és amikor szóvá teszi a "sérelmét", akkor tudatod vele, hogy a másik ember szavának meghallgatása a te esetedben csak a kölcsönösség elvén működik. Ha nem képes végig hallgatni a te álláspontodat, akkor a továbbiakban is erre a viselkedésre számíthat, ha változtat a neveletlen rossz szokásán, akkor akár komoly szövetségesek is lehettek a jövőben. Ennyi!
2021. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat bunkó az ilyen, én az ilyenekkel nem is beszélek tovább. Mivel az anyósod így ez nehéz ügy, de ne hagyd magad. Sajnos ezek az emberek nem fogják megérteni mekkora tuskók.
2021. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Baromi idegesítő. Mondjuk nálunk rokonságban az is előfordul hogy ha többen vagyunk párhuzamosan 2en is elkezdik mondani a sztorijukat és van aki erre figyel van aki arra : D

De hétköznapi életben bunkó dolognak tartom ha nem hallgatják végig a másikat

2021. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Eszméletlen bunkóság. Szerintem mond tovább amibe belekezdtél te is hangosabban.
2021. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Miután elmondta a másik fél a mondanivalóját, csendben, halkanm de érezhetően a hangodban mond ki, hogy nem volt szép tőle, mert rád nem figyelt, figyelmen kívül hagyott, és ezt nem szeretnéd, ha megismétlődne. tehát mutasd ki, hogy neked is van szavad.
2021. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Észre se veszi..

Próbáltam már tovább beszélni, akkor is ha a szavamba vágott, de nem tudom túl üvölteni, olyan hangos

2021. aug. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!