Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elképzelhetőnek tartjátok...

Elképzelhetőnek tartjátok hogy a koronavírus járvány összehozza az embereket és kevesebben leszünk magányosak?

Figyelt kérdés
Szerintem a járvány alatt könnyebben meg kéne találnunk a párunkat mint a rohanó hétköznapokban.Egyetértetek?
2020. márc. 17. 14:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem!!!
2020. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%

Baromság !!


Épp ilyenkor mindenhez van kedve az embernek mint ismerkedni...

2020. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Ellentéte. Főleg ha kényszer karantén van meg kijárási tilalom.
2020. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nekem volna kedvem ismerkedni ilyenkor is.Örülnék neki ha egy lány leszólítana a buszon hazafelé.Szívesen beszélgetnék vele akár a koronavírusról is.
2020. márc. 17. 14:23
 5/35 A kérdező kommentje:
#3-as a karanténban az a jó,hogyha van párod,egész nap szeretkezhettek.Bepótolhatjátok ami kimaradt a rohanó hétköznapokban. Ilyenkor meg lehet beszélni a dolgokat is.
2020. márc. 17. 14:25
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Jó, a karanténról nem mindenkinek az jut az eszébe, hogy egész nap dughat. Abból ugyanis nem lesz megélhetés. Neked nem enyhén primitív a gondolkodásod.
2020. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6-os aki jól keres és van tartaléka az könnyebben átvészeli ezeket a hónapokat.Szerintem most jobban oda tudnánk figyelni egymásra mint máskor.
2020. márc. 17. 14:38
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogja összehozni, mert inkább mindenki tart a másiktól. Akik otthon maradnak családi kötelékekben, azok viszont rendezhetnék a kapcsolataikat, hogy ne válás, megcsalás, új pár keresés legyen a vége...
2020. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy nem. Egyrészt a járvány súlyosbodásának megelőzésében pont a távolságtartás lenne fontos. Másrészt aki otthonról dolgozik (vagy fog, ha a munkáltatója engedi), az otthon is ugyanúgy dolgozni fog, nem pedig lábat lógatni.
2020. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
4%

Köhögj le egy csajt, és előtte mondjad a Szent Jani kórházba, hogy jönnél a csajoddal, aztán a csajnak meg mondjad, hogy pont várnak a Jani hospitalba aztán jöjjön mert coronás vagy.


Mások ilyen tanácsokért pénzt kérnek, most ingyen adtam. Mondjuk lehet rossz tanács és jön a rendőrség mert lázítok, de ez ezzel jár.

2020. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!