Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan türtőztessem magam?

Hogyan türtőztessem magam?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon utálom az embereket, a tömeget, egyáltalán azt is ha közel állnak hozzám. Ha valaki folyton hangoskodik, de legjobban azt utálom, amikor egy sorban elém állnak. Ma nagyon kiakadtam, attól tartok előbb utóbb valakit ezért agyon fogok verni!


Tömegközlekedéssel utaztam, és már akkor kezdtem ideges lenni mert én már régen ott voltam erre jönnek az idősek, meg a fiatalabb lánykák és úgy elém furakodnak, nem tudom hogy csinálják de valahogy mindig beelőznek. Ekkor is már úgy kezdtem ideges lenni, de ez mostanában egyre jobban zavar. Aztán mentem covid-oltásra erre, mintha ott sem lennék beáll elém egy idős fazon. és mondja a feleségének, hogy gyere-gyere. Ekkor még nem szóltam semmit, aztán később valami negyvenes körüli asszony vágott elém, mintha neki alanyi jogon kijárna, hogy engem beelőzzön. Na ekkor elkattant az agyam azt azért tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nyámnyila gyerek. Azért ha valamibe úgy izomból beledöngetek azért az beremeg! Neki álltam az asszonynak, hogy mi a ... képzel magáról, megfenyegettem mindenkit, aki körülöttem volt hogy ha még egyszer valaki beelőz azonnal elvágom a torkát! Mondtam még a magamét egy két percig, de láttam hogy megijedtek úgyhogy nem akartam tovább fokozni, gondoltam nehogy rám hívják a rendőröket.


De egyébként teljesen jogos lenne, ha egyszer ezért szétdobálnék egy pár embert akár egy buszmegállóban. Sajnos nagyon érik, hogy egyszer elborul az agyam az ilyen féreg, senkiházi emberek miatt. Nekem soha eszem ágában sem lenne másokat beelőzni, mindig tisztelettel vagyok mások iránt, de egyébként az úton is néha felidegesítem magam, hogy én megyek arrébb megyek. Aztán jön valami telefonos nagyképű lány, aki meg cseszkik arrébb menni, mert Paris Hiltonkának képzeli magát, aztán ha egyszer az ilyet is úgy kajakból orrba verem akkor még én leszek a hibás! Nem tudom mit tegyek.. miért nem lehet egymásnak megadni a tiszteletet, meg hogy képzelik ezt hogy előzködnek..



#emberek, szemtelenség
2021. aug. 31. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

10-es:

De amúgy akkor ez így nagyon parás. Ha tényleg így érzel akkor tényleg érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz még mielőtt tragédia történne.

Én is utálom ha szemétkednek velem. Bírka türelmem volt és régebben sok mindent visszatartottam mert nem mertem visszaszólni, kiállni magamért.

Mostmár nem érdekel mert tényleg jobb ott helyben megmondani nekik a tutit. Nem elfojtani az érzéseimet amíg egyszer csak ki nem robban mind egyszerre.

Mostanában amúgy sokat gondolkozom a Carl Jung árnyékelméletén.

Próbálom integrálni az árnyékomat.

2021. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező átérzem, főleg az üzletben mikor olyan közel jönnek a kasszánál a sorban, hogy a seggembe tolják azt a kibaşzott bevásárló kocsit. Na akkor nálam is bedurran a dolog.
2021. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező én is pont így érzek, nagyon sokszor gondolkodom valami világvégi 20 fős faluba költözésen, annyira zavar a tömeg, a sor meg úgy az emberek összeségében. Azt javaslom állj ki magadért, minden ilyen esetnél jegyezd meg normális hangnemben, hogy 'Sorban állok, maga is álljon be. ' . Már ennyitől is szoktak viselkedni és neked nem egyszerre fog eldurranni az agyad, hanem szépen lassan kiadod. Nekem ez bevált, persze néha le kell állnom vitázni ez miatt a tipikus öregasszonyokkal, de hamar le lehet őket rázni.
2021. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A múltkor a boltban voltam és egy idős asszony már furakodott mögém. Egyébként előre engedtem volna, csak még utána is sokan voltak és én következtem. Erre még fel sem rakom a pultra a cuccokat meg sem mozdul a szallag, de már érzem azt a kellemetlen izzadság szagot.


Erre mondtam neki nézze asszonyom megtenné nekem hogy arrébb áll fél méterrel. Ez tényleg nagyon, nagyon sokat jelentene nekem. A boltos közben meg majdnem megfulladt a neveléstől. Az asszony meg valami hülyének nézhetett szerintem, de végül is arrébb állt.

2021. szept. 7. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!