Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfogadni...

Miért nem tudom elfogadni hogy ronda vagyok? Mások is járnak hasonló cipőben? F

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok. Nagyon rondán nézek ki, ez több alkalommal is megerősítést nyert, valamint barátnőm sem volt még. Látom hogy a magamfajta srácok milyen lányokkal vannak együtt, valószínűleg náluk nekem is lenne esélyem, de folyamatosan a csinos, szép nők után vágyakozom, akiknél csak a jóképű, izmos, gazdag pasik jöhetnek szóba. Egyszerűen nem tudom ezt levetkőzni, egyik nap megfogadom hogy megváltozok, aztán másnap mintha mi sem történt volna. Ha így haladok soha nem lesz barátnőm, bár már így is elkéstem. Meg tudok valahogy változni, képes lehetek vonzódni a csúnyább nőkhöz vagy marad a szépek utáni vágyakozás?
2021. szept. 2. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A lehető legrondább pasik is tudnak nőket összeszedni. Ez csak karizmától függ. Ha nagyon jó a kisugárzásod, akkor nem fogja érdekelni a csajt a kinézeted, mert már a jellemeddel is a bugyijában matatsz.
2021. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
62%
Ha enyire nem vagy magaddal megelégedve probálj változtatni. Te is lehetsz izmos, jó testalkatú
2021. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
+próbáld a szerelmet keresni, a szexuális vonzódás önmagában nem lesz elég egy jó működő kapcsolathoz, nincs olyan hogy késő nincs korhoz szabva sok sikert👍
2021. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress pszichológust. Magadtól valószínűleg nem fogsz megváltozni, kár várni a csodára.
2021. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Doomer vagy. Menj el kondiba. Lehet hogy ez nem fog jól hangzani neked de hiába lesz nőd vagy sem nem fogja megoldani problémáid, ez mélyebb.
2021. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy ronda, csak lehet hogy nagyon magasra teszed a lécet es ezáltal a nem megfelelő nőkhöz vonzódsz.
2021. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy haverom. Jólelkű szegény, de buta mint a föld. A fülei elállnak, bandzsa, gomba sérója van, szemüveges. Mindehhez 190 cm és baromi vékony. És most házasodott, a felesége meg egy tök aranyos, csinos lány. :D szóval ne add fel!
2021. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!