Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nyelven szeretnétek...

Milyen nyelven szeretnétek megtanulni beszélni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 18:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%
Angol, német, spanyol már megy folyékonyan. Úgyhogy most olasz vagy francia (vagy mindkettő).
2021. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
Angol (annyira nem szar, de jobb volna jobban tudni ), spanyol (hogy ne szopjak vele tovább a suliban), orosz, japán, koreai
2021. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
57%
Spanyol, francia, lengyel
2021. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
74%

Nekem angol német és japán nyelvvizsgám van... A japánt fejleszteném tovább.

De ha új nyelv a kérdés, akkor egyértelműen az orosz; még akár hasznos is lehet...

2021. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Metionin ***** válasza:
81%
A svédet szeretném továbbfejleszteni, mert sokat felejtettem. Talán egyszer majd izlandiul megpróbálok megtanulni, ha lesz rá lehetőségem :)
2021. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%
Angol,spanyol,olasz🙂
2021. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

Német :) B1 kurzuson vagyok külföldön, nehéz nagyon, meg német nyelvű környezetben is, viszont egyre folyekonyabb vagyok, habár mindig van valami fs amiben hibazok. Ha felhoztam magam egy stabil, megbizhato szintre, akkor az angolokat szeretnem fenyesiteni. Utána orosz (alap oroszom van, de túlzás volna stabil A1-nek nevezni xD) és spanyol. Ennyi elég is lesz nekem.

Talan a német és angol tudásom miatt a hollandot könnyebb lesz megtanulni :,D ki tudja!? Nem vagyok sajnos nyelvzseni, sokat kell tanulnom. :)

Sok sikert mindenkinek a nyelvtanulasban!

2021. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem az angolokat akarom fenyesiteni, hanem az angolomat xDdd tiszta hülye leszek így estére, bocsi :D
2021. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%
Nekem elég volt a magyar, - köszönöm, elboldogulok vele a hétköznapi életben. Tanultam angolt, levizsgáztam belőle alapfokon, de mivel nem használom sehol, semmire elhalt a nyelv. Nem is érdekel igazából. Nem is értem, hogy miért kényszerítenek bele embereket olyan dolgok megtanulásába, amit nem saját elhatározásból szeretnének elsajátítani.
2021. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
71%
Grúz, orosz, görög
2021. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!