Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányok! Ti tudtok főzni? És...

Pótmama kérdése:

Lányok! Ti tudtok főzni? És szeretnétek megtanulni? Ha lenne egy hely, ahol csak neked megtanítaná az alapokat (zöldborsó főzelék, lángos, fasírt, káposztás tészta, …) valaki, élnél a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Tudok főzni, szeretek is nagyon, mindig új, különleges ételeket, alapanyagokat próbálok ki.


Ilyen förtelmeket meg azóta nem vagyok hajlandó megenni, amiket felsoroltál, mióta elmúltam 6 és nem tömik belém a menzán. A lángost leszámítva, az finom.


A főzés alapjaihoz szerintem ezek egyáltalán nem tartoznak hozzá.

2014. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Igen, én is tudok főzni.

Alapoknak nem ezt nevezném, hanem pl aki tud pörköltet v rántást készíteni az már tud vlmit; szerintem ;))

2014. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudok főzni, de igazából szerintem nem kell erre külön hely, hogy valaki megtanulja. Nekem otthon nem nagyon kellett főznöm, anyukámnak igaz segítettem, de az nem ugyanaz. Aztán, mikor elköltöztem, kerestem mindenféle könnyű recepteket és próbálkoztam velük és nagyon jól belejöttem.


Ha úgy érted, hogy egy tanfolyamról van szó, ahol megtanítják az embereket egy zöldborsó főzeléket, vagy káposztás tésztát csinálni, amit még egy gyerek is, aki már meggyújthatja a gázt, könnyedén el tud készíteni az első netről leszedett, vagy szakácskönyvből kinézett receptből, akkor nem, ilyet soha nem vettem volna igénybe.

2014. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most már én is úgy érzem tudok főzni.15 éves korom óta próbálgatom itthon, most már iskolába is 'tanulom'.

19/L

2014. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!