Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti milyen nyelveken szeretnéte...

Ti milyen nyelveken szeretnétek megtanulni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy teljes listám, hogy mit szeretnék, csak az olyan sok, hogy képtelenség. Mindegy, próbálkozom:)

L



2014. ápr. 17. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

spanyol, orosz, német, horvát, esetleg francia, olasz

egyenlőre csak angolul tudok :) jelenleg spanyolul tanulok

2014. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Tanulok angolul és franciául, német éppen pihen, de nincs elfelejtve, és még szeretnék megtanulni hollandul, oroszul, és esetleg kínaiul, meg egy skandináv nyelv sem ártana.
2014. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Angolul tudok(olyan alapszinten beszélek),majd gimiben franciát fogok vagy németet,de mindkettőt szívesen tanulnám.:) Meg még olasz.:)
2014. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Angolul már tanulok évek óta,most vagyok felsőfokon.

Franciát és oroszt is tanulok.Az orosz itthon,harmadik nyelvem,de a másik 2vel is foglalkozok sulin kívül,mert imádom őket. :)

Még a svédet néztem ki ,amit ha máshogy nem,mondjuk egy alapfok körüli szinten megtanulnék,még mielőtt a gimit befejezem.

Szerintem ez a 4 lesz.


Ami még tetszik,és szívesen megtanulnám pl. az olasz,talán az észt,és a lengyel.

De ezeket lehet inkább később tanulnám meg,bár egy alapszinten biztos meg tudnám tanulni.Olaszul is megy már pár szó,főnevek,melléknevek,kifejezések.Még a nemekkel is viszonylag tisztában vagyok,és a névelőkkel.


17/L

2014. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Még annyit,hogy a franciát is legalább középfokra szeretném megtanulni,de majd kiderül.De ha középfok,akkor nagyon erős középfokra.Majd meglátjuk.Attól függ hogy haladok.

Oroszból középfokú nyelvvizsgát is szeretnék,de lehet érdemes lenne felsőfokon vagy perfektül megtanulnom.


Szóval,én így állok.

Lehet hogy ez már szinte lehetetlennek tűnik,ennyi nyelv,meg nyelvvizsga,meg felsőfok,meg minden.

De én elhiszem hogy megcsinálom :D

2014. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 webnyelv ***** válasza:
88%

Nincs olyan nyelv, amin ne szeretnék tudni. Kissé lehetetlen. Jó lenne tudni alapból az összes újlatin, germán, szláv nyelvet a dialektusaikkal együtt. Ezen kívül erős középszinten pár finnugor nyelvet, pár türk nyelvet, kínait, japánt a nyelvjárásaikkal együtt, koreait, hindit, arabot, újgörögöt, ógörögöt. Na jó, ezek mellett elég lenne, ha Afrika és Ausztrália bennszülött nyelveibe csak belekóstolgatnék olyan alap szinten.

Ha majd egyszer nem kell többet dolgoznom, akkor belevágok komolyabban a projektbe. :D

2014. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 webnyelv ***** válasza:
81%
Az óhébert és újhébert kifelejtettem.
2014. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mennek a zöld kezek ;)

Köszi a válaszokat:)

2014. ápr. 18. 10:45
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Angolból felsőfokot szeretnék, franciából legalább egy közepet majd gimibe. :)
2014. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A némettel küzdök. ( 8 éve :( ), ezen kívül angol, latin, francia, ami biztos..
2014. ápr. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!