Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Frissen felmosott padlón...

Frissen felmosott padlón bunkóság végigmenni?

Figyelt kérdés
Ha valami épületben, intézményben a takarító mondjuk éppen felmosta a padlót, aztán valaki végigmegy rajta amikor még nedves, azért beszólhat a takarító?
2021. szept. 16. 03:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Be

Kivéve ha nincs ott

2021. szept. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Beszólhat, de én konkrétan leszarom, mert ha nekem arra kell menni fontos ügyet intézni, akkor arra fogok menni. Talán akkor kéne felmosni, amikor még senki sincs bent. Ez hivatal és nem múzeum.
2021. szept. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Szerintem nem...Ha sietünk nem várhatjuk meg hogy felszáradjon😄
2021. szept. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Felmosni nem munkaidőben kell, előtte vagy utána.
2021. szept. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Kiveve ott ahol 3 muszak van es egesz nap takaritanak, takaritoknak is akkor van a munkaideje mint a dolgozoknak
2021. szept. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem bunkóság, bár én szoktam elnézést kérni, mielőtt átgázolok a munkáján. Pl boltban zárás előtt fel szoktak mosni. Volt többször, hogy 10 percig volt nyitva a bolt, én meg berohantam. Persze minden szépen felmosva. Bocsánatot kértem, de basszus, tényleg csinálja akkor, mikor már zárva az ajtó vagy ne haragudjon meg.
2021. szept. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon muszáj, végig megyek rajta, és én is sűrűn elnézést kérek.

Egyszer szülői értekezletről jöttünk ki, az iskola folyosóját éppen akkor mosták fel. Hát azt a kvaanyázást, amit a takarítónő lenyomott..abban mondjuk nem volt igaza. Az ablakon nem tudtunk kirepülni.

2021. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig munkaidőben jönnek. Hoppá, mindjárt aktuális.
2021. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mást csinálni. Ne nyitvatartási időben mosson fel. Nem bunkóság.
2021. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én boltban dolgozom (LIDL), naponta többször mosunk fel.. inkább jópárszor. munkaidőben mosunk fel, nem sértődünk meg ha átmennek rajta, úgyis fel lesz mosva picit később is :) nekem ez a munkám, az emberek nyilván arra mennek, ahol az áru van, ha már egy sáv tisztább, az már win-win :D
2021. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!