Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Frissen felmosott padlón...

Frissen felmosott padlón bunkóság végigmenni?

Figyelt kérdés
Ha valami épületben, intézményben a takarító mondjuk éppen felmosta a padlót, aztán valaki végigmegy rajta amikor még nedves, azért beszólhat a takarító?
2021. szept. 16. 03:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az irodánkban folyton felmos a takarító, amíg mi dolgozunk. Nem várom meg, hogy száradjon, de azért egy bocsit odaszólok neki és remélem, hogy nem esek rajta hagyatt. 😅
2021. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ápoló vagyok, sajnos abszolút nem várhatok amíg megszárad. Van olyan takarító akinek ez nem tetszik, de vicces lenne azt mondani, hogy majd 5 perc múlva beadom a gyógyszert újra élesztésnél, mert szárad a föld. Mindig bocsánatot kérek,mert amúgymeg sajnálom őket.
2021. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Elintézem egy bocsival, de nem várom meg, míg megszárad. Beszólhat a takarító, de nem foglalkozom bele, az időmet nincs joga beosztani.
2021. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az, hiszen ez a munkája, de ha tehetem, pl van másik lépcső, akkot inkábba rra megyek, egyfajta illedelmességből
2021. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!